Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-1°
10 października 2016

Pijany ojciec wiózł dziecko i spowodował wypadek

Pijany ojciec wiózł dziecko i spowodował wypadek
fot. KM PSP Jastrzębie-Zdrój

Prawie 2 promile alkoholu miał ojciec 1,5-rocznego dziecka, który w minioną niedzielę spowodował wypadek. Nieodpowiedzialny ojciec miał zakaz prowadzenia pojazdów, a dodatkowo pojazd nie posiadał badań technicznych.

Do wypadku doszło 9 października przed godziną 19:00 na ulicy Północnej. 23-letni kierowca opla stracił panowanie nad samochodem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Pojazd stoczył się kilkadziesiąt metrów i zatrzymał na trawie. Zarówno ojciec jak i jego 1,5-roczny syn trafili do szpitala.

- Badanie alkomatem wykazało w organizmie 23-latka prawie 2 promile alkoholu, a pojazd, który prowadził nie miał aktualnych badań technicznych. Co więcej, mężczyzna ma już na swoim koncie sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, orzeczony w związku z wcześniejszą jazdą na "podwójnym gazie" - informuje policja.

Jastrzębianinowi grozić może 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na Warszawskiej Zderzenie samochodów na Warszawskiej

Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
co z matką12.10.2016 20:50

a matka zadowolona co robiła ???

Sędzimir11.10.2016 12:14

Zlikwidować. Jeśli taki 23 letni przygłup dopuszcza się czegoś takiego, to nie może żyć w społeczeństwie. Musi zostać zlikwidowany dla dobra społeczeństwa. Nie stać nas na utrzymywanie darmozjada w więzieniu. Chyba, że sam się będzie w nim utrzymywał pracując tam gdzie znajdzie robotę, którą będzie mógł wykonywać w więzieniu.
Ten tekst powinien przeczytać sam, żeby wiedział, że nie jest tolerowany wśród ludzi.
Kto jest za?

Anna J. 10.10.2016 15:44

Puścić wolno. Przecież nikomu nic nie zrobił.

Sędzia pokoju10.10.2016 13:07

Zabrać dożywotnio prawo jazdy , jako recydywa 5 lat pełnej odsiadki da mu czas na przemyślenia , przy ciężkiej pracy fizycznej oczywiście.