Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
10 października 2016

Pijany ojciec wiózł dziecko i spowodował wypadek

Pijany ojciec wiózł dziecko i spowodował wypadek
fot. KM PSP Jastrzębie-Zdrój

Prawie 2 promile alkoholu miał ojciec 1,5-rocznego dziecka, który w minioną niedzielę spowodował wypadek. Nieodpowiedzialny ojciec miał zakaz prowadzenia pojazdów, a dodatkowo pojazd nie posiadał badań technicznych.

Do wypadku doszło 9 października przed godziną 19:00 na ulicy Północnej. 23-letni kierowca opla stracił panowanie nad samochodem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Pojazd stoczył się kilkadziesiąt metrów i zatrzymał na trawie. Zarówno ojciec jak i jego 1,5-roczny syn trafili do szpitala.

- Badanie alkomatem wykazało w organizmie 23-latka prawie 2 promile alkoholu, a pojazd, który prowadził nie miał aktualnych badań technicznych. Co więcej, mężczyzna ma już na swoim koncie sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, orzeczony w związku z wcześniejszą jazdą na "podwójnym gazie" - informuje policja.

Jastrzębianinowi grozić może 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
co z matką12.10.2016 20:50

a matka zadowolona co robiła ???

Sędzimir11.10.2016 12:14

Zlikwidować. Jeśli taki 23 letni przygłup dopuszcza się czegoś takiego, to nie może żyć w społeczeństwie. Musi zostać zlikwidowany dla dobra społeczeństwa. Nie stać nas na utrzymywanie darmozjada w więzieniu. Chyba, że sam się będzie w nim utrzymywał pracując tam gdzie znajdzie robotę, którą będzie mógł wykonywać w więzieniu.
Ten tekst powinien przeczytać sam, żeby wiedział, że nie jest tolerowany wśród ludzi.
Kto jest za?

Anna J. 10.10.2016 15:44

Puścić wolno. Przecież nikomu nic nie zrobił.

Sędzia pokoju10.10.2016 13:07

Zabrać dożywotnio prawo jazdy , jako recydywa 5 lat pełnej odsiadki da mu czas na przemyślenia , przy ciężkiej pracy fizycznej oczywiście.