Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 13°
11 października 2016

W środę rusza remont ulicy Mazowieckiej

W środę rusza remont ulicy Mazowieckiej
fot. Google Maps

12 października rozpocznie się długo oczekiwany remont ulicy Mazowieckiej. Prace będą przebiegać etapowo i mają się zakończyć na początku grudnia. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Etap I
Od 12 do 22 października odcinek od skrzyżowania z ul. Łowicką (bez ul. Łowickiej) do siedziby banku – zostaną całkowicie zamknięte wjazdy do sklepu papierniczego i do jubilera. Objazdy: ul. Wielkopolska, ul. Łowicka.

Etap II
Od 24 do 31 października odcinek od ul. Łowickiej do księgarni – zostanie całkowicie zamknięty wjazd do księgarni od strony ul. Mazowieckiej. Objazdy: ul. Wielkopolska, ul. Małopolska, ul. Podhalańska.

Etap III
Od 3 do 10 listopada odcinek od ul. Małopolskiej (bez ul. Małopolskiej) do ul. Pomorskiej (bez ul. Pomorskiej). Objazdy: ul. Małopolska, ul. Pomorska.

Etap IV
Od 14 do 26 listopada odcinek od ul. Pomorskiej (wjazd przy garażach) do ul. Małopolskiej. Objazdy: ul. Małopolska, ul. Wielkopolska, ul. Podhalańska, ul. Arki Bożka, ul. Łowicka.

Etap V
Od 28 listopada do 3 grudnia odcinek od ul. Pomorskiej (bez ul. Pomorskiej) do wjazdu na parking banku (bez wjazdu). Objazdy: ul. Małopolska, ul. Łowicka.

Ogólne objazdy będą się odbywać ul.: Wielkopolską, Podhalańską, Małopolską, Arki Bożka. Terminy robót poszczególnych etapów mogą ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Droga zamknięta, objazd Uwaga! Droga zamknięta, objazd

Już jeżdżą przez ulicę Grodzką Już jeżdżą przez ulicę Grodzką

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Kierowca13.10.2016 21:55

I etap nie ruszył. Mazowiecka jest przejezdna a dziś jest 13 październik. Tablice z napisem "OBJAZD" są zalepione. Kto zawinił?

znawca_tematuznawca_tematu13.10.2016 15:53

Zdecydowanie za wcześnie. Najlepiej zacząć tak długi remont w dzień Wigilii. Przez trzy kolejne dni pracować, po 27 grudnia zrobić cztery dni przerwy i po tej przerwie natychmiast pracować dzień w dzień, aż do zakończenia remontu. Prawda, że mam rację?

Gość12.10.2016 8:02

Nie ma jak zimowe remonty.

lenka11.10.2016 21:21

ale coś mi się wydaję, że to jest remont odwodnienia a nie tak jak piszę redaktor remont drogi. to jest znaczna różnica.

xxx11.10.2016 18:14

A co ze skrzyżowaniem koło biblioteki?

gosc11.10.2016 10:40

nie no ja bym jeszcze poczekal kilka tygodni zeby jeszcze temp spadla....