Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
13 października 2016

Jest akt oskarżenia dla trenera judo z Jastrzębia

Jest akt oskarżenia dla trenera judo z JastrzębiaRobert R. kilka lat temu otrzymał odznakę "Zasłużony dla miasta"
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Prokuratura w Jastrzębiu-Zdroju wniosła akt oskarżenia w sprawie Roberta R., trenera judo. Mężczyzna miał molestować seksualnie kilka swoich zawodniczek. Postawiono mu łącznie dziewięć zarzutów.

Robert R. miał molestować pięć dziewcząt. Trzy z nich w momencie popełnienia czynu nie miały ukończonych 15 lat, a dwie pozostałe miały 15 i 18 lat. Zdarzenia rozgrywały się w latach 2009-2015. Zarzuty dotyczą nadużycia swojej funkcji i dopuszczenia się czynności seksualnych. Trener nie przyznał się do winy. Prokuratura nie ujawnia więcej szczegółów ze względu na dobro sprawy. Robertowi R. grozi 12 lat więzienia.

Robert R. jest utytułowanym trenerem. Od wielu lat z sukcesami prowadził klub judo. Był również trenerem reprezentacji Polski kobiet w judo. Kilka lat temu otrzymał odznakę "Zasłużony dla miasta Jastrzębie-Zdrój".

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces  zawodniczek Judo Koka we Włoszech Sukces zawodniczek Judo Koka we Włoszech

Wolał skoczyć z wysokości, niż iść do więzienia Wolał skoczyć z wysokości, niż iść do więzienia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Obserwator16.10.2016 20:12

Zemsta polityczna...? Na każdego jest sposób.

jasiu16.10.2016 12:19

szykujmy lepiej forsę na odszkodowanie dla gościa jak zostanie uniewinniony!!!

Daro15.10.2016 6:45

W więzieniu lubią takich co molestują dzieci
Nawet mu judo nie pomoże

Redejewski14.10.2016 22:33

Dlaczego pedofili nie podają nazwiska ?

Maria13.10.2016 17:35

To taka wredna moda, to molestowanie. Często jest to nieprawdą. Ale prokuratura i policja chcą się popisać.

znawca_tematuznawca_tematu13.10.2016 15:49

Bardzo ciekawa sprawa. Trudno bez zaglądania w zeznania gościa od razu skreślać. Judo do sport, w którym notorycznie dochodzi do "molestowania". Chyba rozumiecie termin "sport kontaktowy"? Czekamy na szczegóły. W jakich okolicznościach i miejscu były molestowane? Charakter poczynań oskarżonego? Bo jak oskarżenia sa na rzeczy, to trzeba będzie trenerowi obić miskę i to porządnie.

tadzik13.10.2016 12:43

Sąd niestety nie rozpaczy co jest prawdą tylko jakie są dowody! A czy dowody to pomówienia czy nie tego już się nie dowiemy! Jedno jest pewne! Robert R jest niewinny no ale mamusia zabrnęła za daleko i już nie może się wycofać! Łapcie przestępców a Roberta proszę wypuścić bo to dobry człowiek!

Pokaż wszystkie opinie (9)