Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
16 października 2016

Policjanci przejęli ponad 60 kg nielegalnego tytoniu

Policjanci przejęli ponad 60 kg nielegalnego tytoniu
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębscy kryminalni przejęli ponad 60 kg krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy. Tytoń znaleziony został w garażu u 54-latka, który w przeszłości był karany w związku z podobnymi przestępstwami.

O tym, że w garażu jastrzębianina może być przechowywany nielegalny tytoń, policjanci dowiedzieli się kilka dni temu. Właścicielem pomieszczenia i towaru był 54-letni mieszkaniec naszego miasta. Wcześniej miał już związek z handlem "lewym towarem". W pomieszczeniu znaleziono 62 kg krajanki tytoniowej bez akcyzy. Część towaru była już poporcjowana w półkilogramowe paczki i przygotowana do sprzedaży. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

-  Straty Skarbu Państwa z tytułu uszczuplenia podatku akcyzowego szacuje się na kwotę prawie 50 tysięcy złotych. Za popełnione przestępstwo, oprócz dotkliwych kar finansowych, mężczyźnie grożą 3 lata więzienia - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Patryk17.10.2016 11:19

To ciągle ten sam?
A może stało się jeszcze coś podczas weekendu? A może nic więcej?