Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
17 października 2016

Wezwała policją, bo znudziła się kolegą

Wezwała policją, bo znudziła się kolegą
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

56-letnia kobieta może mieć duży problem. Jastrzębianka zadzwoniła na numer alarmowy i wezwała policję. Okazało się, że znudziło ją towarzystwo kolegi, gdy skończył się alkohol. Policjanci sporządzili wniosek do sądu o jej ukaranie.

Zdarzenie miało miejsce pod koniec minionego tygodnia. 56-latka zadzwoniła na policję żądając przyjazdu patrolu na ulicę Pszczyńską, do jednego z mieszkań socjalnych. Kiedy dotarli tam funkcjonariusze, okazało się, że kobieta wezwała ich bo znudziło ją towarzystwo kolegi.

- Zdziwiony zachowaniem swojej znajomej 53-latek powiedział mundurowym, że przyszedł do 56-latki, gdyż sama go zaprosiła. Kobieta postanowiła jednak wyprosić 53-latka, kiedy po wspólnym biesiadowaniu skończył się alkohol - informuje policja.

Z uwagi na bezpodstawną interwencję, stróże prawa poinformowali jastrzębiankę o sporządzeniu do sądu wniosku o jej ukaranie. Za popełnione wykroczenie grozi areszt, kara ograniczenia wolności lub dotkliwa grzywna.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość17.10.2016 23:50

Popieram jac . Jakby popracowała to nie nudziłoby się jej , bo ze zmęczenia poszłaby spać i nie miała by czasu i siły chlać i może by troszkę lepiej jej mózg funkcjonował.

jac17.10.2016 21:33

No i co nałożą grzywnę a ona i tak jej nie zapłaci bo z czego pójdzie do aresztu na perę dni a z naszych podatków trzeba będzie ją utrzymać najlepsza kara to by była 6 miesięcy prac społecznych codziennie od poniedziałku do soboty po 10 godzin wtedy dało by jej to deo myślenia.

Oskar17.10.2016 20:36

Bardzo słuszna decyzja Policjantów. Oni nie służą do rozwiązywania błahych prywatnych problemów podpitych mieszkańców. Policjanci mają i służą pomocą.