Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
19 października 2016

Kolejne chodniki wyremontowane

Kolejne chodniki wyremontowane
fot. UM Jastrzębie

W ostatnim czasie w kilku miejscach naszego miasta można było spotkać robotników remontujących chodniki. Prace remontowe już się zakończyły, a w środę zostaną przeprowadzone oficjale odbiory.

Prace prowadzono przy ul. Jasnej, Arki Bożka, Popiełuszki, Zielonej, Goździków, Wieczorka, Marusarzówny, Dworcowej oraz na łączniku 1 Maja z Kasztanową. Remont polegał na wykonaniu nowej nawierzchni chodników z kostki betonowej oraz ułożeniem nowych krawężników i obrzeży.

Dodatkowo został wykonany parking przy ulicy Bogoczowiec, gdzie wykonano 9 miejsc postojowych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Powstanie parking przy ulicy Jagiełły Powstanie parking przy ulicy Jagiełły

Przebudowa ulicy Dunikowskiego rozpoczęta Przebudowa ulicy Dunikowskiego rozpoczęta

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Prawdomowny21.10.2016 18:28

W temacie chodnikow to apeluje o postawienie slupkow na nowym chodniku ul. Witczaka zanim znowu setki samochodow zaczna tam parkowac latem bo na basen daleko! To parodia zeby w sezonie nie dalo sie tam normalnie przejsc.

Gość19.10.2016 9:45

To będzie gdzie parkować, a zima kilku tonowe traktory będą je odśnieżały, aż miło.