Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
20 października 2016

Ruptawa: Potrącił 14-latkę na przejściu

Ruptawa: Potrącił 14-latkę na przejściu
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Pogarszająca się pogoda była jednym z powodów wypadku, do którego doszło na ulicy Cieszyńskiej. Kierowca samochodu dostawczego potrącił 14-letnią jastrzębiankę, która przechodziła przez przejście dla pieszych.

Kierowca volkswagena transportera jadący ulicą Cieszyńską od Zebrzydowic w kierunku centrum miasta potrącił nastolatkę, która znajdowała się na pasach. Ranna 14-latka trafiła do szpitala. 62-letni kierowca był trzeźwy. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na DGP Zderzenie samochodów na DGP

Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
do Kierowca23.10.2016 17:39

Czyli co???? Jak deszcz nie pada, to już można szybko jeździć??? Tam wypadki są notorycznie, a przecież dozwolona prędkość to 50 km/h!!! A bezpieczeństwo pieszego to przede wszystkim chodniki, których na Ruptawie BRAK!!!!

dosiek23.10.2016 11:42

Na ul.Libowiec samochody SPS i SCI urządziły sobie tor wyścigowy.

Kierowca22.10.2016 11:01

Jak mam wyglądać to bezpieczeństwo pieszego? Płoty, policja? Jeśli jedzie jakiś głupek nie potrafiący ocenić stanu drogi w deszczy to nic nie pomoże. Zatrzymanie prawa jazdy to dobry pomysł. Ale czy dokładnie sprawdzono, że 14-to latka zachowała się prawidłowo podczas przechodzeniu? Czy nie była z tych pewnych siebie, nie patrzących czy nic nie nadjeżdża lub wpatrzona w swą komórkę?

polgks21.10.2016 13:43

Niestety, ale miasto nie panuje nad drogami na Ruptawie!!!! Trzy ulice (Cieszyńska, Libowiec oraz Wyzwolenia), które są drogami tranzytowymi nie zapewniają żadnego bezpieczeństwa pieszemu!!