Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-1°
24 października 2016

Wpadła amatorka jazdy na podwójnym gazie

Wpadła amatorka jazdy na podwójnym gazie
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Policjanci zatrzymali kolejnego pijanego kierowcę. Tym razem była to 31-letnia mieszkanka powiatu cieszyńskiego. Kobieta miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Teraz może stracić prawo jazdy. Grozi jej również grzywna lub nawet więzienie.

Kobieta została zatrzymana w nocy na ulicy Podhalańskiej. W czasie kontroli drogowej okazało się, że kierująca Renault jest kompletnie pijana. Badanie alkomatem wykazało w organizmie kobiety ponad 2 promile alkoholu. Teraz będzie musiała liczyć się z surowymi konsekwencjami.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
seboc25.10.2016 15:44

> Czy można się jakoś wytłumaczyć swój stan i nie podlegać karze?

Alez oczywiscie. Wystarczy immunitet, znajomosc z policjantem lub politykiem. Doprowadzenie po pijanemu do trwalego kalectwa moze ujsc bezkarnie (tzw. "pomrocznosc jasna") jesli jest bylo sie synem prezydenta RP.

Kierowca25.10.2016 12:10

Jak to może stracić prawo jazdy? Czy to nie jest obligatoryjne? Czy można się jakoś wytłumaczyć swój stan i nie podlegać karze? Przecież ta baba zagrażała wszystkim, których mijała.