Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
24 października 2016

Wpadła amatorka jazdy na podwójnym gazie

Wpadła amatorka jazdy na podwójnym gazie
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Policjanci zatrzymali kolejnego pijanego kierowcę. Tym razem była to 31-letnia mieszkanka powiatu cieszyńskiego. Kobieta miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Teraz może stracić prawo jazdy. Grozi jej również grzywna lub nawet więzienie.

Kobieta została zatrzymana w nocy na ulicy Podhalańskiej. W czasie kontroli drogowej okazało się, że kierująca Renault jest kompletnie pijana. Badanie alkomatem wykazało w organizmie kobiety ponad 2 promile alkoholu. Teraz będzie musiała liczyć się z surowymi konsekwencjami.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
seboc25.10.2016 15:44

> Czy można się jakoś wytłumaczyć swój stan i nie podlegać karze?

Alez oczywiscie. Wystarczy immunitet, znajomosc z policjantem lub politykiem. Doprowadzenie po pijanemu do trwalego kalectwa moze ujsc bezkarnie (tzw. "pomrocznosc jasna") jesli jest bylo sie synem prezydenta RP.

Kierowca25.10.2016 12:10

Jak to może stracić prawo jazdy? Czy to nie jest obligatoryjne? Czy można się jakoś wytłumaczyć swój stan i nie podlegać karze? Przecież ta baba zagrażała wszystkim, których mijała.