Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
25 października 2016

Po raz kolejny jechał bez prawa jazdy

Po raz kolejny jechał bez prawa jazdy
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W ręce policjantów wpadł 26-latek, który zbyt szybko jechał samochodem. Okazało się jednak, że mężczyzna nigdy nie miał prawa jazd. W przeszłości już kilkukrotnie był karany za to wykroczenie.

Na ulicy Orlej policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę renault. Mężczyzna zwrócił swoją uwagę zbyt szybką jazdą. W trakcie legitymowania, okazało się, że to nie jedyne przewinienie 26-latka. Mieszkaniec Szczyrku nigdy nie posiadał prawa jazdy. Dodatkowo, był w przeszłości karany za jego brak. Samochód mężczyzny został odholowany na strzeżony parking. Teraz mężczyźnie grozi wysoka grzywna.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Adam H.26.10.2016 7:33

Dostanie 200 zł tak zwanej grzywny i dalej będzie jeżdził , aż kogoś zabije na drodze.

prawo25.10.2016 22:43

on powinien zostać w więzieniu do czasu zapłacenia wysokiej kary pieniężnej do której należy doliczyć koszt pobytu w wiezieniu. Koszt jednej doby wynosi 85 zł. w celi nieogrzewanej karmiony jakąś breją.