Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
26 października 2016

Wicemistrzowie lepsi. JKH przegrywa 6:2

Wicemistrzowie lepsi. JKH przegrywa 6:2
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali mecz z wicemistrzem Polski, GKS-em Tychy. Nie była to niespodzianka, choć wszyscy liczyli na nieco mniej znaczące zwycięstwo rywali JKH.

Już po rozpoczęciu pierwszej tercji było wiadomo, kto będzie dominować w całym meczu. Bez wątpienia doświadczona drużyna GKS-u Tychy była faworytem spotkania. Tym bardziej, że w bramce zabrało ostatnio bardzo dobrze dysponowanego Tomasza Fuczika. Zabrakło również kilku obrońców JKH.

Pierwsza bramka padła już w 2. minucie. Jej autorem był Filip Komorski. Tyszanie drugiego gola zdobyli w 15. minucie. Jastrzębianie na pierwsze trafienie musieli czekać do 32. minuty. Wcześniej jednak do bramki JKH trafiali Zatko, Kolusz i Vozdecky. Wynik 41:1 nie napawał optymizmem, a piąty gol zdobyty w 33. minucie przez Jeziorskiego właściwie przesądził już losy spotkania. W trzeciej tercji David Zabolotny musiał skapitulować przed strzałem Jarosława Rzeszutko. Na osłodę w 47. minucie drugą bramkę dla JKH strzelił jeszcze Radosław Nalewajka.

GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 6:2 (2:0, 3:1, 1:1)
1:0 - 01:04 - Filip Komorski - Bartosz Ciura, Petr Kubosz
2:0 - 14:59 - Miroslav Zatko - Marcin Kolusz
3:0 - 28:17 - Marcin Kolusz - Mateusz Bepierszcz, Miroslav Zatko
4:0 - 30:18 - Martin Vozdecky - Jaroslav Kristek, Bartłomiej Pociecha (5/4)
4:1 - 31:42 - Dominik Paś - Leszek Laszkeiwicz (4/5)
5:1 - 32:20 - Bartłomiej Jeziorski - Radosław Galant, Petr Kubosz (5/4)
6:1 - 42:20 - Jarosław Rzeszutko - Adam Bagiński
6:2 - 46:34 - Radosław Nalewajka

GKS Tychy: Kosowski (Zigardy) - Zatko, Kotlorz, Bepierszcz, Kalinowski, Kolusz - Kubosz, Ciura, Jeziorski, Komorski, Galant - Pociecha, Bryk, Vozdecky, Kristek, Kogut - Górny, Gazda, Woźnica, Rzeszutko, Bagiński.

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (Nowak) - Charvat, Chorążyczewski, Laszkiewicz, Paś, Ł. Nalewajka - Bigos, Balcerek, R. Nalewajka, Kulas, Kominek - Michałowski, Gimiński, Pelaczyk, Wróbel, Świerski - Ludwiczak, Matusik, Kącki, Bichta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!