Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
27 października 2016

Matka z 2,5 promilami. Policję zawiadomił syn

Matka z 2,5 promilami. Policję zawiadomił syn
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

46-letnia kobieta wykazała się całkowitym brakiem wyobraźni, sprawując w stanie nietrzeźwym opiekę nad swoją nieletnią córką. Policję powiadomił o wszystkim starszy brat 7-letniej dziewczynki, który zaopiekował się siostrą. 

Wezwani do jednego z mieszkań mundurowi stwierdzili u kobiety ponad 2,5 promila alkoholu. Jak informuje policja, dodatkowo na jej niekorzyść świadczy to, że nie po raz pierwszy sprawowała opiekę nad dzieckiem w stanie po spożyciu alkoholu. Za te przewinienia odpowie przed sądem. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
emeryt28.10.2016 2:51

No i co się stało? jak widać rola pewnych kręgów społecznych zaczyna działać i to w złym kierunku! Namawianie dzieci by występowały przeciwko rodzicom??? to jest kierunek wychowawczy! Za dwa lata lub wcześniej tak wychowane dziecko zażąda od rodziców coś więcej a wówczas może być za późno,bo tragedia pewna.Za powyższy czyn matce grozi 5 lat? a kto będzie utrzymywał rodzinę,kto będzie opłacał pobyt tej kobiety w kryminale,czy w ogóle ktoś myśli! no chyba że rozdawaniem nie swoich pieniędzy jak to czyni obecny rząd.

!27.10.2016 20:35

500+ działa i się zwraca. Akcyza to większość ceny alkoholu, więc kasa wraca do budżetu :D

Gość27.10.2016 8:42

500+ działa.