Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
27 października 2016

Matka z 2,5 promilami. Policję zawiadomił syn

Matka z 2,5 promilami. Policję zawiadomił syn
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

46-letnia kobieta wykazała się całkowitym brakiem wyobraźni, sprawując w stanie nietrzeźwym opiekę nad swoją nieletnią córką. Policję powiadomił o wszystkim starszy brat 7-letniej dziewczynki, który zaopiekował się siostrą. 

Wezwani do jednego z mieszkań mundurowi stwierdzili u kobiety ponad 2,5 promila alkoholu. Jak informuje policja, dodatkowo na jej niekorzyść świadczy to, że nie po raz pierwszy sprawowała opiekę nad dzieckiem w stanie po spożyciu alkoholu. Za te przewinienia odpowie przed sądem. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodziej alkoholu wpadł na gorącym uczynku Złodziej alkoholu wpadł na gorącym uczynku

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
emeryt28.10.2016 2:51

No i co się stało? jak widać rola pewnych kręgów społecznych zaczyna działać i to w złym kierunku! Namawianie dzieci by występowały przeciwko rodzicom??? to jest kierunek wychowawczy! Za dwa lata lub wcześniej tak wychowane dziecko zażąda od rodziców coś więcej a wówczas może być za późno,bo tragedia pewna.Za powyższy czyn matce grozi 5 lat? a kto będzie utrzymywał rodzinę,kto będzie opłacał pobyt tej kobiety w kryminale,czy w ogóle ktoś myśli! no chyba że rozdawaniem nie swoich pieniędzy jak to czyni obecny rząd.

!27.10.2016 20:35

500+ działa i się zwraca. Akcyza to większość ceny alkoholu, więc kasa wraca do budżetu :D

Gość27.10.2016 8:42

500+ działa.