Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
27 października 2016

Policjanci otrzymali medale za "zasługi dla policji"

Policjanci otrzymali medale za "zasługi dla policji"
kMP Jastrzębie

Jastrzębscy stróże prawa otrzymali medale i odznaczenia za „Zasługi dla Policji” oraz „Za długoletnią służbę”. Uroczystość wręczenia wyróżnień odbyła się w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach 

W gronie ponad 100 uhonorowanych policjantów znaleźli się mł. insp. Krzysztof Herzyk, nadkom. Dariusz Konopka, nadkom. Mariusz Lepczyński (Medal „Za długoletnią służbę) oraz mł. insp. Roman Fitrzyk, asp. szt. Piotr Kot (Brązowa Odznaka „Za zasługi dla Policji”). Odznaczenia i listy gratulacyjne wręczył Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek oraz Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach insp. Piotr Kucia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

ZS nr 6: Szkoła językami stoi ZS nr 6: Szkoła językami stoi

Jastrzębianka 8-krotną mistrzynią Śląska w pływaniu Jastrzębianka 8-krotną mistrzynią Śląska w pływaniu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
klient28.10.2016 19:33

Za co? Aha, za zasługi. Tylko dla kogo te zasługi?
Chciałbym aby w naszym mieście w ogóle nie było policji. Wiem, jak bardzo naiwne jest to marzenie. Codziennie kilkudziesięciu psycholi i bezmózgowców nieprzystosowanych do życia w społeczeństwie stara się aby Policjanci mieli pełne roboty. Od drobnych pijaczków robiących domowe awantury poprzez złodziejaszków do zwykłych bandytów którzy są niebezpieczni dla nas. Tych ostatnich policjant na służbie powinien mieć prawo zwyczajnie odstrzelić. Wszak prawo mówi: "Policjant ma prawo użyć broni do odparcia bezpodstawnego ataku ... " i tu dodam "w obronie każdego obywatela, który nie prowokował rozmyślnie atakującego". W ten prosty sposób szybko byśmy się pozbyli bandyctwa i policjanci rzeczywiście mogli by nic nie robić tylko czekać na emeryturę w wieku 67 lat. Mogli by się zająć pomocą mieszkańcom w codziennych problemach. AMEN

SJZ6927.10.2016 17:18

@Pff
@Gość(8.44)
Gdyby rzeczywiście za głupotę przyznawano odznaczenia, to was spod tych
odznaczeń nie byłoby już pewnie widać, geniusze.

Gość27.10.2016 17:14

Lepiej kupcie im okulary, żeby coś widzieli z tych swoich radiowozów.

Pff27.10.2016 14:05

Chyba zasadę jak za PRLu: Dajcie mi człowieka, a znajdzie się na niego paragraf
Fajnie wiedzieć, że za głupotę można dostawać medale. Pff...

Gość27.10.2016 8:44

Jakie mają zasługi, skoro stosują zasadę nic nie widzę, nic nie słyszę, nic nie robię?