Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
28 października 2016

Sprawdź samochód przed zimą. Za darmo

Sprawdź samochód przed zimą. Za darmo

Już niedługo zima, tym bardziej potrzebny jest sprawny samochód. Warto wykonać jego przegląd techniczny. A jeśli jest on darmowy, to nie ma się nad czym zastanawiać.  Do tego właśnie przekonują jastrzębscy policjanci i wskazują na stacje diagnostyczne, gdzie można zrobić to zupełnie gratis. 

Od 26 października do 4 listopada na terenie województwa śląskiego można sprawdzić stan techniczny swojego pojazdu. Stacje diagnostyczne, które zgłosiły swój udział w akcji nie pobierają opłat za badania. Kontroli podlegać będą: układ kierowniczy, układ hamulcowy, oświetlenie pojazdu, ogumienie samochodu. Policja zachęca do wykonania takiego przeglądu, zwłaszcza przed dniem Wszystkich Świętych, kiedy wiele osób będzie udawało się na groby swoich bliskich. Jastrzębianie mogą skorzystać z takiej możliwości w miastach sąsiednich. Na przedstawionej przez mundurowych liście znajdują się m.in.:

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów INTERTELL Żory al. Zjednoczenia Europy 15a (26.10-4.11, poniedziałek-piątek w godz. 6-23, w sobotę 7-18, w niedzielę 11-17).

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów „KREG” Wodzisław Śląski ul. Rybnicka 40 (28 października br. w godz. 7-20).

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Rybnik ul. Stawowa (26.10-4.11 w godz. 6-20, w sobotę do 13).

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów KAGORZ Jankowice ul. Hoły 1 (26.10-4.11 w godz. 7-20, w sobotę do 17).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!