Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
Queens Chicken
28 października 2016

JSW poszukuje zastępcy prezesa. Ma być kreatywny

JSW poszukuje zastępcy prezesa. Ma być kreatywny
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Kto w Jastrzębskiej Spółce Węglowej będzie odpowiadał za handel? Wciąż wolny jest fotel zastępcy prezesa Spółki, który koordynował sprzedaż węgla, po tym jak na początku października br. Krzysztof Mysiak złożył rezygnację z tej funkcji. 

Kandydaci mają czas do 3 listopada, aby złożyć swoją aplikację. Oczekuje się od nich nie tylko wyższego wykształcenia i doświadczenia na stanowiskach kierowniczych, ale również wiedzy z zakresu rynku, konkurencji, promocji i sprzedaży. Ponadto kandydat ma charakteryzować się odpowiednimi cechami osobowości, czyli powinien być odporny na stres, kreatywny i odznaczać się umiejętnością pracy w zespole. Ważna jest również zdolność nie tylko szybkiego podejmowania decyzji, ale i rozwiązywania konfliktów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring

Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią? Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
kierowca28.10.2016 22:12

Wejście kogoś z zarządu PKMu Ci mają jazdę z warszawiakami.Sprzedaż węgla to pestka.A kontrole przerobili już wszystkie.

ja28.10.2016 20:22

cba grzebie w papierach i uciekaja zlodzieje

do: znawca_tematu Dziś 28.10.2016 19:13

Z pewnością. Żeby pokazać nadir wiedzy.

znawca_tematuznawca_tematu28.10.2016 17:29

To mnie szukają