Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
28 października 2016

JSW poszukuje zastępcy prezesa. Ma być kreatywny

JSW poszukuje zastępcy prezesa. Ma być kreatywny
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Kto w Jastrzębskiej Spółce Węglowej będzie odpowiadał za handel? Wciąż wolny jest fotel zastępcy prezesa Spółki, który koordynował sprzedaż węgla, po tym jak na początku października br. Krzysztof Mysiak złożył rezygnację z tej funkcji. 

Kandydaci mają czas do 3 listopada, aby złożyć swoją aplikację. Oczekuje się od nich nie tylko wyższego wykształcenia i doświadczenia na stanowiskach kierowniczych, ale również wiedzy z zakresu rynku, konkurencji, promocji i sprzedaży. Ponadto kandydat ma charakteryzować się odpowiednimi cechami osobowości, czyli powinien być odporny na stres, kreatywny i odznaczać się umiejętnością pracy w zespole. Ważna jest również zdolność nie tylko szybkiego podejmowania decyzji, ale i rozwiązywania konfliktów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW sprzeda koks za 2,1 mld zł JSW sprzeda koks za 2,1 mld zł

Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
kierowca28.10.2016 22:12

Wejście kogoś z zarządu PKMu Ci mają jazdę z warszawiakami.Sprzedaż węgla to pestka.A kontrole przerobili już wszystkie.

ja28.10.2016 20:22

cba grzebie w papierach i uciekaja zlodzieje

do: znawca_tematu Dziś 28.10.2016 19:13

Z pewnością. Żeby pokazać nadir wiedzy.

znawca_tematuznawca_tematu28.10.2016 17:29

To mnie szukają