Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
31 października 2016

Potworny wieczór. Halloween w Jastrzębiu

Potworny wieczór. Halloween w Jastrzębiu
fot. jastrzebieonline.pl

Potwory, straszydła i inne stwory z zaświatów budziły grozę swoim wyglądem. Ich pojawienie się na ziemskim padole tłumaczy święto halloween. 

Jak co roku na lodowisku Jastor odbyła się, 30 października, ślizgawka z okazji halloween. Każdy z uczestników przebrał się za wybranego przez siebie potwora. Jastrzębianom nie zabrakło inwencji i tafla lodowiska zapełniła się groźnie wyglądającymi postaciami. Jednak do drastycznych scen nie doszło i świetnie się bawili, śmigając na łyżwach. Atrakcją wieczoru był iluzjonista JOSYN, którego sztuczki wprawiały wszystkich w zdumienie. Były też zdjęcia na ścianie strachu, gadżety dla straszydeł i wiele fajnej zabawy. Organizatorzy, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, zadbali o to, aby ten wieczór należał do udanych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Święty Mikołaj przybędzie na łyżwach Święty Mikołaj przybędzie na łyżwach

To nie jest kult szatana, a dobra zabawa To nie jest kult szatana, a dobra zabawa

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
obłuda01.11.2016 20:17

to przynajmniej wesołe święto, a nie pokaz mody przy grobach. To dopiero OBŁUDA !!!

Do MIESZKANIEC01.11.2016 19:55

Po przeczytaniu tego newsa powinieneś domyśleć się kto promuje to święto.Przynajmniej w Jastrzębiu

znawca_tematuznawca_tematu01.11.2016 12:21

Rodzicie powinni czym prędzej odrzucić tę okultystyczne święto zwane Halloween. Igrają z diabłem, oddając w jego ręce własne dzieci. To jest przerażające.

Prawdomowny31.10.2016 9:47

Rok ma mniej wiecej 365 dni i kazdy jest tak samo odpowiedni zeby odwiedzic tych, ktorzy odeszli.

Obi 31.10.2016 8:56

Jeśli zaslużyłeś sobie na pamięć to nic nie stanie na przeszkodzie by twoje dzieci położyły kwiaty na Twoim grobie i zapaliły znicze a także pomodliły się za Twoją duszę.

Mieszkaniec31.10.2016 6:52

Po co promować obce zwyczaje? Lepiej przekazać naszym dzieciom wspaniałą polską tradycję zadumy, modlitwy, pamięci o zmarłych. Ja zdecydowanie wolę, aby moje dzieci odwiedziły kiedyś mój grób, położyły kwiaty, zapaliły znicze, pomodliły się, powspominały... A ty wolisz potwory na swoim grobie? zastanów się. Wybór należy do Ciebie!