Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
2 listopada 2016

Super Dyrektorem została dyrektor jastrzębskiego przedszkola

Super Dyrektorem została dyrektor jastrzębskiego przedszkola

Super Dyrektorem została Halina Smaroń, dyrektor Publicznego Przedszkola nr 17. Jerzy Maduzia, dyrektor Zespołu Szkół nr 6 otrzymał wyróżnienie.

Jury Ogólnopolskiego Konkursu Super Dyrektor, organizowanego przez kwartalnik „Przed Szkołą” oraz wydawnictwo Wolters Kluwer wyłoniło najlepszych pedagogów w Polsce w kategoriach: przedszkola i szkoły. W tym roku dwoje jastrzębian odniosło sukces w konkursie.

Nagroda Główna - Super Dyrektor Przedszkola została przyznana Halinie Smaroń, dyrektor Publicznego Przedszkola nr 17 w Jastrzębiu-Zdroju. Natomiast Jerzy Maduzia, dyrektor Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego otrzymał wyróżnienie. Wybór najlepszych dyrektorów poprzedziła dokładna analiza ich osiągnięć. 

- W konkursie wybór zwycięzcy przebiega dwustopniowo. Najpierw jury złożone z członków kolegium redakcyjnego „Dyrektora Szkoły” z uwagą analizuje wszystkie nadesłane zgłoszenia i wybiera grupę nominowanych do tytułu Super Dyrektor w dwóch kategoriach: przedszkola i szkoły. Następnie do obrad przystępuje Kapituła konkursu, która wybiera zwycięzców - wyjaśniają organizatorzy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Szkoła ma objaśniać świat" - mówi Super Dyrektor "Szkoła ma objaśniać świat" - mówi Super Dyrektor

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
Marek07.11.2016 7:05

No ekstra wyróżnienie , oby więcej dyrektorów w Jastrzębiu takie dostało. Gratulacje i szacun.

Kasia05.11.2016 10:25

Super, gatuluję takiego sukcesu w Polsce.

wiedzący03.11.2016 20:10

no cóż, może i fajnie to przedszkole wygląda z zewnątrz, bo dbają bardzo o to, jak są postrzegani przez otoczenie, ale od środka to jest porażka. wiesz co to mobbing? gdyby to była dyrektor innego przedszkola, to moje gratulacje. tej pani niestety nie gratuluję (no, może jedynie PR).

do ktoś02.11.2016 21:47

Jakbyś miała klasę to byś pogratulowała. Nie ma ludzi idealnych, ale jak kogoś ktoś docenia to warto pogratulować a nie pisać anonimowe dyrdymały
Ja w każdym bądź razie gratuluję Pani Dyrektor

Obserwator02.11.2016 21:42

Serdeczne gratulacje dla Pani Dyrektor i Pana Dyrektora. Jastrzębie jest dumne z tak wspaniałych pedagogów!

ktoś02.11.2016 19:13

Nie potrafią pogratulować bo znają sytuację w przedszkolu, tak jak 'wiedzący' pisze, jest w tym bardzo dużo prawdy niestety. Kto by tutaj pisał gdyby nie znał sytuacji jaka jest w tym przedszkolu.Przykre.

Do wiedzący 02.11.2016 17:25

Juz nie przesadzaj. Dlaczego Polscy nie potrafią pogratulować komuś sukcesu, tylko atakują i narzekają , wstyd

Pokaż wszystkie opinie (12)