Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
3 listopada 2016

Rekordzista z Jastrzębia. Miał 2,1 promila alkoholu

Rekordzista z Jastrzębia. Miał 2,1 promila alkoholu
fot. KMP Jastrzębie

Długi weekend nie dla wszystkich był czasem refleksji. Jastrzębski kierowca został zatrzymany w Zebrzydowicach, mając 2,1 promila alkoholu w organizmie. Na dodatek doprowadził do zderzenia z innym samochodem. 

Cieszyńscy policjanci podsumowali akcję ZNICZ. Niechlubnym rekordzistą, który kierował samochodem pod wpływem alkoholu okazał się 29-letni mieszkaniec Jastrzębia.

- W poniedziałek o 17:20 w Zebrzydowicach na ulicy Słowackiego kierujący samochodem fiatem seicento zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z mitsubishi, kierowanym przez 44-letniego mieszkańca powiatu cieszyńskiego. W wyniku zderzenia został uszkodzony kolejny samochód, zaparkowany w rejonie drogi. Kierowca fiata miał 2,1 promila alkoholu w organizmie - informuje Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!