Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
4 listopada 2016

Sukces wokalistów z Jastrzębia. Konkurencja bez szans

Sukces wokalistów z Jastrzębia. Konkurencja bez szans
zespół Wokalny Wiolinki

Zespół Wokalny Wiolinki przyzwyczaił wszystkich do sukcesów odnoszonych w znanych konkursach. Przyszedł czas na kolejne osiągnięcia, tym razem w Żorach i Gliwicach. 

Pod koniec października Wiolinki wzięły udział w dwóch festiwalach: Wojewódzkich XIV Spotkaniach Artystycznych Ballo w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach oraz  Koncercie Finalnym Ogólnopolskiego VIII Festiwalu Rytm Pro Arte w Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko w Gliwicach, do którego należało się wcześniej zakwalifikować.

- W obu przypadkach konkurencja była ogromna, a ostateczne wyniki różniły się dosłownie jednym lub paroma punktami pomiędzy uczestnikami. Dlatego wszystkie dzieci zasłużyły na gratulacje i podziękowanie, bo miały odwagę zmierzyć się z gigantami! A oto wyniki: zdobywcą GRAND PRIX Wojewódzkich XIV Spotkań Artystycznych Ballo w Żorach został Piotr Wdowczyk, zaś w Koncercie Finalnym VIII Festiwalu Rytm Pro Arte w Gliwicach – grupa starsza Zespołu Wokalnego Wiolinki, w składzie: Anna Janulek, Dominika Filipek, Lidia Czerwińska, Anna Cyrulik, Julia Kwieć i Jane Górecka, wywalczyła wyróżnienie, a solista Piotr Wdowczyk zajął 4 miejsce w kategorii młodzieżowej. Uczestników do festiwali przygotowali Henryka i Jakub Moroń, którzy serdecznie dziękują rodzicom, za podwiezienie dzieci do Żor i Gliwic - poinformowała kierownik artystyczny grupy Henryka Moroń.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Ewa04.11.2016 21:13

Pięknie, słowa uznania

Do wiedzący 04.11.2016 8:36

Gratuluję pani Henryko i Jakub

Dominika 04.11.2016 8:02

Gratulacje!