Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
4 listopada 2016

Jest nowy komendant jastrzębskiej policji

Jest nowy komendant jastrzębskiej policji
fot. KMP Jastrzębie

Nastąpiła zmiana na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Został nim mł. insp. Krzysztof Herzyk. Nominacja została wręczona w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach przez szefa śląskich mundurowych insp. Krzysztofa Justyńskiego. 

Nowy komendant jastrzębskiej policji pełnił funkcję zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie. Zastąpił on mł. insp. Romana Fitrzyka, który dotychczas wykonywał obowiązki szefa mundurowych w naszym mieście. Obecnie jest on I Zastępcą Komendanta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia

"Ukradła mi jedzenie z lodówki" "Ukradła mi jedzenie z lodówki"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
szekla04.11.2016 18:01

Panie komendancie, oby tylko pan wpajał swoim pracownikom, a szczególnie tzw. "tajniakom", aby nie przekraczali swoich uprawnień, bo obywatele mają prawo nagrywać pracę policji, a w tedy to już będzie lipa.

szczur 04.11.2016 13:11

Widać są potrzebne myszko

mysz04.11.2016 12:22

, coś często te zmiany

klon04.11.2016 11:26

Do Bolek.nie

Bolek04.11.2016 9:58

Zrobi porządek?