Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
4 listopada 2016

Zaginął 56-letni jastrzębianin. Policja apeluje o pomoc

Zaginął 56-letni jastrzębianin. Policja apeluje o pomoc
Jana Hutka nikt nie widział od 3 lat

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju prowadzą poszukiwania 56-letniego Jana Hutka. Po raz ostatni widziany był przez rodzinę 3 lata temu. 

Mimo że 56-latek po raz ostatni był widziany przez bliskich w listopadzie 2013 roku, informację o jego zaginięciu stróże prawa otrzymali dopiero wczoraj. Z relacji zgłaszającej zaginięcie wynika, że Jan Hutek nie wrócił do mieszkania po kłótni, do jakiej 3 lata temu doszło pomiędzy nim, a członkiem rodziny. Od tamtej pory, kobieta zapewniona przez bliskich, że policjanci zostali poinformowani o zaginięciu 56-latka, rozpoczęła poszukiwania na własną rękę. Zgłosiła się do komendy, gdy okazało się, że w rzeczywistości nikt nie zawiadomił mundurowych.

Rysopis: około 174 cm wzrostu, oczy piwne, szczupłej budowy ciała, waga około 70 kg, włosy krótkie, w kolorze ciemnego brązu, twarz owalna, nos średni, prosty, uszy średnie, lekko odstające, widoczne braki w uzębieniu

Znaki szczególne: na lewej dłoni narośl wielkości śliwki, na lewej lub prawej dłoni tatuaż (na każdym z palców po jednej literze wyrazu LOVE), zaginiony jest uzależniony od alkoholu

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju, pod nr tel. (32) 47-87-200 bądź z najbliższą jednostką Policji, pod nr tel. 997 lub 112.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Fredi22.11.2016 20:40

Ludzie piszecie bzdury !!! Czy pomyśleliście o jego córce co szuka ojca jużtyle czasu , Karzdy niech zobaczy na swoją rodzinę a dopiero potem niech pisze ... I nie z turystycznej tylko z Karola Miarki osądzać łatwo a pomóc trudno jestem ciekaw czy wasze dzieci was by szukały WSTYD .....

Ogla04.11.2016 20:52

hmm z przyjaźni ?

Gość04.11.2016 19:34

Cała rodzina jakaś nietaka,turystyczna

Łowca z Sacramento04.11.2016 17:29

Szybko się zorientowali .... po trzech latach no,no

Bulwers04.11.2016 17:26

Po trzech latach zgłosili zaginięcie nie dziwię się , że miał dość takiej "rodziny"