Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
7 listopada 2016

Wypadek na kradzionym motorowerze i ponad 2 promile alkoholu

Wypadek na kradzionym motorowerze i ponad 2 promile alkoholu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jechał bez kasku, pijany i na kradzionym motorowerze. W takim stanie uderzył w bok ciężarówki. 21-latek został odwieziony do szpitala. 

Do wypadku doszło w dniu 3 listopada na skrzyżowaniu ulicy Orlej z Pszczyńską. 21-letni motorowerzysta stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącą ciężarówką. Na miejsce natychmiast przyjechał patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego.

- Nie dość, że kierowca podróżował bez kasku, to jeszcze okazało się, że był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2 promile. To jednak nie wszystko. Szybko wyszło na jaw, że w związku z wcześniejszą jazdą pod wpływem alkoholu, sąd orzekł wobec 21-latka zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów, obowiązujący go do 2019 roku. Co więcej, motorower którym jechał mężczyzna tego samego dnia został skradziony mieszkańcowi Pawłowic. O dalszym losie 21-latka zdecyduje sąd. Grożą mu 3 lata więzienia. Sprawę kradzieży jednośladu wyjaśniają pszczyńscy stróże prawa – informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Sędzia obywatelski09.11.2016 19:48

Ja bym go wyrzucił z najwyższego piętra szpitala i powiedział, że wypadł. Jego następna jazda może się skończyć śmiercią niewinnej osoby. Takich trzeba kasować a nie leczyć i obiecywać spędzenia najwyżej 3 lat w Szerokiej.