Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
EkoOkna
8 listopada 2016

Wypadek na Podhalańskiej. Ranny 33-letni mężczyzna

Wypadek na Podhalańskiej. Ranny 33-letni mężczyznaZdjęcie archiwalne
fot. KMP Jastrzębie Zdrój

Do zderzenia trzech samochodów doszło w poniedziałek na ulicy Podhalańskiej. 33-letni mężczyzna został odwieziony do szpitala. Policja bada przyczyny zdarzenia. 

Dwa zastępy straży pożarnej zostały wysłane do wypadku, który miał miejsce przy ul. Podhalańskiej, w okolicy jednej z piekarni. Strażacy jeszcze przed przybyciem zespołu ratownictwa medycznego udzielili pierwszej pomocy.

 - Do dyżurnego Państwowej Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu trzech samochodów marki Fiat Qubo, Suzuki Swift i Renault Megane. Natychmiast zadysponowano zastępy strażackie. Jednemu z poszkodowanych założono kołnierz ortopedyczny, ponieważ skarżył się na bóle odcinka szyjnego i głowy. Następnie mężczyznę przejął zespół karetki pogotowia i odwiózł do szpitala. Działania strażaków polegały również na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i neutralizacji płynów akumulatorowych - poinformował mł. bryg. Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
SJZ6908.11.2016 19:30

@Kierowca-winny?. Chyba żartujesz.
A poważnie to chyba mistrzostwo "kierowników"
Bo jak nazwać to że w uczestników jednej kolizji,
za chwilę ........ał jeszcze jeden "chętny" na udział.

Kierowca08.11.2016 13:56

Kto był winny i co takiego zrobił?