Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
8 listopada 2016

Wypadek na Podhalańskiej. Ranny 33-letni mężczyzna

Wypadek na Podhalańskiej. Ranny 33-letni mężczyznaZdjęcie archiwalne
fot. KMP Jastrzębie Zdrój

Do zderzenia trzech samochodów doszło w poniedziałek na ulicy Podhalańskiej. 33-letni mężczyzna został odwieziony do szpitala. Policja bada przyczyny zdarzenia. 

Dwa zastępy straży pożarnej zostały wysłane do wypadku, który miał miejsce przy ul. Podhalańskiej, w okolicy jednej z piekarni. Strażacy jeszcze przed przybyciem zespołu ratownictwa medycznego udzielili pierwszej pomocy.

 - Do dyżurnego Państwowej Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu trzech samochodów marki Fiat Qubo, Suzuki Swift i Renault Megane. Natychmiast zadysponowano zastępy strażackie. Jednemu z poszkodowanych założono kołnierz ortopedyczny, ponieważ skarżył się na bóle odcinka szyjnego i głowy. Następnie mężczyznę przejął zespół karetki pogotowia i odwiózł do szpitala. Działania strażaków polegały również na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i neutralizacji płynów akumulatorowych - poinformował mł. bryg. Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mocny wstrząs w Jastrzębiu. Epicentrum w kopalni Budryk Mocny wstrząs w Jastrzębiu. Epicentrum w kopalni Budryk

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
SJZ6908.11.2016 19:30

@Kierowca-winny?. Chyba żartujesz.
A poważnie to chyba mistrzostwo "kierowników"
Bo jak nazwać to że w uczestników jednej kolizji,
za chwilę ........ał jeszcze jeden "chętny" na udział.

Kierowca08.11.2016 13:56

Kto był winny i co takiego zrobił?