Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
9 listopada 2016

Paralotniarz nad miastem. Czy doszło do wypadku?

Paralotniarz nad miastem. Czy doszło do wypadku?
fot.pixabay

Paralotniarz nad miastem miał ulec poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu. Przerażeni mieszkańcy powiadomili we wtorek, 8 listopada, Państwową Straż Pożarną, która niezwłocznie udała się na miejsce zdarzenia. 

- We wtorek o godz. 15.53 dyżurny naszej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że paralotniarz, który odbywał lot nad naszym miastem spadł na ziemię i konieczna jest pomoc. Dwa zastępy strażackie udały się na miejsce zdarzenia, czyli na hałdę kopalni Borynia. Dokładnie przeszukano teren, jednak nie znaleziono poszkodowanego. Jak się później okazało nic się nie stało i mężczyzna miał odlecieć z miejsca i bezpiecznie dotrzeć do domu - informuje kpt. Daniel Lebioda z Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju. Dodaje, że strażacy poważnie podchodzą do każdego zgłoszenia, jeżeli w grę wchodzi zagrożenie życia i zdrowia ludzkiego. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
Wolność i niepodległość10.11.2016 17:37

Wolność słowa nie oznacza dopuszczania do głosu tych, którzy bełkoczą nie wnosząc nic nowego do tematu. Żeby wypisywać jakieś komentarze trzeba mieć choć krztynę rozumu. Wolność nie oznacza robienia czego się tylko chce. Bo tych, którzy chcą coś napisać wnosząc jakąś uwagę zakrzyczą przygłupy. W ten sposób nadal nie będziemy mieć wolności słowa. Zacznij myśleć. Żeby korzystać z Wolności trzeba mieć włączony rozum. Dla przygłupów jest zniewolenie. Jutro, 11 listopada, będzie kolejny dzień święta Niepodległości. Zanim go świętować jednocząc się bez względy na zapatrywania, ugrupowania polityczne organizują marsze nienawiści do innych. A to oznacza zgodę na kolejne zniewolenie. To jutro jest jedyny dzień w roku, gdzie wszyscy manifestanci powinni się połączyć w jednym marszu, wymachiwać swoje hasła i podawać ręce swoim przeciwnikom politycznym NIE WROGOM a przeciwnikom!!!

Bartek 10.11.2016 7:49

do Pytanie, wolność słowa panuje, wolność słowa

Pytanie 09.11.2016 19:45

Dlaczego ten, kto publikuje komentarze, publikuje komentarze niedorozwojów. Czy one coś wnoszą? Co oznacza, prócz reklamy swych braków myślenia wpis "zeno"?
Paralotniarz ćwiczył nietypowe zachowania w locie. Miał do tego prawo. W jaki sposób miał powiadomić tych którzy go widzieli, że będzie latał nietypowo? nawet gdyby powiadomił np. policję i Straż pożarną, to i tak te służby muszą sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Gdy przypadkowym widzom wydawało się, że dzieje się coś niedobrego to postąpili bardzo dobrze. Jeśli Strażacy i policjanci podjęli działania to tak właśnie powinni postąpić. Wpisy bezrozumnych ludzików nie powinny być publikowane, bo sugerują innym gamoniom, że jak napiszą jakąś bzdurę to będą się potem chwalić. Wszelka głupotę trzeba ganić a nie reklamować.

heniek 09.11.2016 17:51

takiemu to się chce... latać

rychu 09.11.2016 14:20

ja też go widzioł i co z tego nie chwalę się jak koleś z godowa.

erwin z godów09.11.2016 14:16

jo go widzioł , un kole doma beczka krencioł a potem go na ta hałda poniesło , i jo żech się boł jak jo żech sie boł to był tyn efa 16 bo fest szypko pikowoł

edek 09.11.2016 13:41

Co mnie obchodzi czy ktoś płaci podatki, na pewno nie takie jak ja - hajer pod ziemią i mi się nie równa. Płaci pewnie nie na tyle, aby mu pomagać.

Pokaż wszystkie opinie (12)