Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
10 listopada 2016

Na alei Jana Pawła II doszło do kolizji z udziałem "eLki"

Na alei Jana Pawła II doszło do kolizji z udziałem "eLki"
fot. facebook.com/drogionline

Kolejne zdarzenie drogowe z udziałem "eLki" miało miejsce w środę, 9 listopada. Policja wezwana na miejsce wyjaśniała okoliczności zdarzenia. 

Około godziny 14 na alei Jana Pawła II, tuż obok hali widowiskowo-sportowej doszło do kolizji z udziałem samochodu nauki jazdy, popularnej "eLki".  Powiadomiono Komendę Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju i na miejsce udał się patrol mundurowych. Najprawdopodobniej przyczyną kolizji było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Autobus zderzył się z samochodem osobowym Autobus zderzył się z samochodem osobowym

Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Do kierowca11.11.2016 17:54

Ale niech naucza się jeździć u siebie/na placach i potem szlifują u nas.

Kierowca11.11.2016 8:16

Kazdy z nas sie uczył! Mamy osrodek egzaminacyjny i duzo ludzi z pobliskich miasteczek i wsi u nas zdaje! Ogarnijcie sie trochu! Masz prawko i czujesz sie panem szos! A zapomniał wół jak cieleciem był? Wiecej cierpliwosci i wyrozumiałosci!

Bartek11.11.2016 0:55

Paulo - kiedyś miałem identyczną sytuację z debilami pod mostem na Armii Krajowej - jak się jedzie od dawnego PRG w kierunku Mszany , Złotych Łanów itp - ominąłem ich, ale szczerze nie zatrzymałbym się przed typami tylko bym przejechał bo łyse dresy z daleka było widać ze nie mają przyjaznych zamiarów... zadzwoniłem po policję ale ich pewnie nie złapali - mogłeś sam zadzwonić i poinformować o zdarzeniu to ten patrol może inaczej by potraktował tego co go złapali? w Twoim przypadku policja miała go na miejscu, moze go spisali czy coś... takie rzeczy należy zgłaszać, mojej sytuacji mogli nie ogarnąć bo półgłówki pewnie dawno zeszły z drogi nim policja przyjechała

Paulo10.11.2016 23:18

Witam
Chciałbym ostrzec kierowców. Dnia 10 listopada na ulicy alei Jana Pawła II jadąc sam w samochodzie około godziny 21 30 w stronę Statoil na odcinku niedaleko Hali. Chodnikiem szło trzech mężczyzn, którzy wbiegli na drogę próbując mnie zatrzymać. Widząc biegnącego mężczyznę po ukosie w moją stronę gwałtownie przyśpieszyłem (jadąc lewym pasem) i uniknąłem wtargnięcia. Dostałem z pięści w maskę. Czy ktoś widział zdarzenie ? Jadąc dalej widziałem policję ,która nie widząc zdarzenia zatrzymała jedynie jednego z mężczyzn na moment prawdopodobnie z powodu przejścia w niedozwolonym miejscu.

Do Mirek cytat 11:0410.11.2016 21:44

Jak by w Żorach albo Rybniku tak się uczyli to Policja by zrobiła z nimi porządek od razu. A Wodzisław tam to już niczego się nie nauczą.

Mirek10.11.2016 19:36

do "gość
Dziś o 11:32"
Ale to nie miej problemu do instruktorów tylko ustawodawcy. Większość społeczeństwa głosuje na partie, które nie chcą nic z tym robić a potem marudzicie :)

do "Mieszkaniec.K
Dziś o 17:10"
Ale co ma wiek do znaczenia? Wiek jest jakimś pomiarem umiejętności? Czy zdajesz sobie jakie wymagania są dla instruktorów czy tylko marudzisz?

do "Gość
Dziś o 11:04"
ale wiesz, że ta eLka się uczy? UCZY? Od tego ta eLka. Mieszkasz w mieście egzaminacyjnym.


Drodzy kierowcy, więcej kultury i cierpliwości na drodze. Niestety gołym okiem widoczne, że im ktoś starszy tym więcej ma problemów. Młodzi pamiętają jak to w eLce się uczyło :)

Mieszkaniec.K10.11.2016 17:10

Jacy instruktorzy,tacy kursanci.Ledwo sam zrobi prawko,a już się bierze za nauczanie innych... Parodia :/

Pokaż wszystkie opinie (18)