Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
10 listopada 2016

Na alei Jana Pawła II doszło do kolizji z udziałem "eLki"

Na alei Jana Pawła II doszło do kolizji z udziałem "eLki"
fot. facebook.com/drogionline

Kolejne zdarzenie drogowe z udziałem "eLki" miało miejsce w środę, 9 listopada. Policja wezwana na miejsce wyjaśniała okoliczności zdarzenia. 

Około godziny 14 na alei Jana Pawła II, tuż obok hali widowiskowo-sportowej doszło do kolizji z udziałem samochodu nauki jazdy, popularnej "eLki".  Powiadomiono Komendę Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju i na miejsce udał się patrol mundurowych. Najprawdopodobniej przyczyną kolizji było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Do kierowca11.11.2016 17:54

Ale niech naucza się jeździć u siebie/na placach i potem szlifują u nas.

Kierowca11.11.2016 8:16

Kazdy z nas sie uczył! Mamy osrodek egzaminacyjny i duzo ludzi z pobliskich miasteczek i wsi u nas zdaje! Ogarnijcie sie trochu! Masz prawko i czujesz sie panem szos! A zapomniał wół jak cieleciem był? Wiecej cierpliwosci i wyrozumiałosci!

Bartek11.11.2016 0:55

Paulo - kiedyś miałem identyczną sytuację z debilami pod mostem na Armii Krajowej - jak się jedzie od dawnego PRG w kierunku Mszany , Złotych Łanów itp - ominąłem ich, ale szczerze nie zatrzymałbym się przed typami tylko bym przejechał bo łyse dresy z daleka było widać ze nie mają przyjaznych zamiarów... zadzwoniłem po policję ale ich pewnie nie złapali - mogłeś sam zadzwonić i poinformować o zdarzeniu to ten patrol może inaczej by potraktował tego co go złapali? w Twoim przypadku policja miała go na miejscu, moze go spisali czy coś... takie rzeczy należy zgłaszać, mojej sytuacji mogli nie ogarnąć bo półgłówki pewnie dawno zeszły z drogi nim policja przyjechała

Paulo10.11.2016 23:18

Witam
Chciałbym ostrzec kierowców. Dnia 10 listopada na ulicy alei Jana Pawła II jadąc sam w samochodzie około godziny 21 30 w stronę Statoil na odcinku niedaleko Hali. Chodnikiem szło trzech mężczyzn, którzy wbiegli na drogę próbując mnie zatrzymać. Widząc biegnącego mężczyznę po ukosie w moją stronę gwałtownie przyśpieszyłem (jadąc lewym pasem) i uniknąłem wtargnięcia. Dostałem z pięści w maskę. Czy ktoś widział zdarzenie ? Jadąc dalej widziałem policję ,która nie widząc zdarzenia zatrzymała jedynie jednego z mężczyzn na moment prawdopodobnie z powodu przejścia w niedozwolonym miejscu.

Do Mirek cytat 11:0410.11.2016 21:44

Jak by w Żorach albo Rybniku tak się uczyli to Policja by zrobiła z nimi porządek od razu. A Wodzisław tam to już niczego się nie nauczą.

Mirek10.11.2016 19:36

do "gość
Dziś o 11:32"
Ale to nie miej problemu do instruktorów tylko ustawodawcy. Większość społeczeństwa głosuje na partie, które nie chcą nic z tym robić a potem marudzicie :)

do "Mieszkaniec.K
Dziś o 17:10"
Ale co ma wiek do znaczenia? Wiek jest jakimś pomiarem umiejętności? Czy zdajesz sobie jakie wymagania są dla instruktorów czy tylko marudzisz?

do "Gość
Dziś o 11:04"
ale wiesz, że ta eLka się uczy? UCZY? Od tego ta eLka. Mieszkasz w mieście egzaminacyjnym.


Drodzy kierowcy, więcej kultury i cierpliwości na drodze. Niestety gołym okiem widoczne, że im ktoś starszy tym więcej ma problemów. Młodzi pamiętają jak to w eLce się uczyło :)

Mieszkaniec.K10.11.2016 17:10

Jacy instruktorzy,tacy kursanci.Ledwo sam zrobi prawko,a już się bierze za nauczanie innych... Parodia :/

Pokaż wszystkie opinie (18)