Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
10 listopada 2016

Wypadek na budowie. Mężczyzna spadł z wysokości 3 metrów

Wypadek na budowie. Mężczyzna spadł z wysokości 3 metrów
fot. pixabay

Mężczyzna pracujący na budowie spadł z rusztowania mającego wysokość 3 metrów. Nieprzytomny został odwieziony do szpitala. Policja bada okoliczności zdarzenia. 

- Do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju wpłynęło zgłoszenie o wypadku, który miał miejsce w czwartek około godziny 9.00 na budowie przy ul. Kościuszki. Na miejsce natychmiast wysłano patrol, który zajął się sprawą. Poszkodowanego odwiózł do szpitala zespół ratownictwa medycznego - poinformowała mł. asp. Magdalena Szust, rzecznik prasowy KMP w Jastrzębiu-Zdroju.

Nieoficjalnie wiadomo, że robotnik doznał złamań twarzoczaszki, miednicy, kończyny dolnej. Mundurowi badają wszystkie okoliczności zdarzenia, także to, czy poszkodowany znajdował się pod wpływem alkoholu i na jakich zasadach był zatrudniony.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych

Autobus zderzył się z samochodem osobowym Autobus zderzył się z samochodem osobowym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Bo11.11.2016 19:40

Po co legalnie zatrudniać ..to przecież koszty .Pracodawca musi dla siebie zarobić ,a dla nich tygodniowowki zapłacić przyjąć bez żadnego szkolenia byle zrobić tania siła robocza i git!!

Przemo 11.11.2016 17:37

Zabezpieczenie jest ważne ale naprawdę nikt tego praktycznie nie stosuje i później są efekty sam od 12lat stawiam rusztowania na wiezowcach i tez nie używam szelek

...11.11.2016 15:48

Nie nie był zatrudniony iu nie był wypity tylko naj...
Młody, szkoda chłopa. Nie z rusztowania tylko wyopadł zmiejsca na okno, niezabezpieczonego.

Adam11.11.2016 1:28

" Ciekawe czy był legalnie zatrudniony, podobno był wypity.. " Ludzie.. czy wy nie macie naprawdę innych problemów, żeby pisać bzdurne komentarze? Gdzie tragedia lub wypadek, tam teorie spiskowe i wykazywanie specjalizacji w każdym fachu? Gdzie artykuł o rozbudowie i planach, tam niezadowolenie i "branie w łapę"...

Macie tylko jedno życie, cieszcie się nim i starajcie się dostrzegać piękno z tego życia, choć nie zawsze jest kolorowo...

Franek 10.11.2016 21:48

Do, do ona, baby znają się najlepiej na wszystkim, nie wiesz o tym. A do gar?w z nimi.

Do ona 10.11.2016 20:54

Widzę że ona ma dużą wiedzę o pracy na rusztowaniach

Sjz10.11.2016 20:53

Jak nie trup to wypadek. Gdzie my żyjemy?

Pokaż wszystkie opinie (11)