Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
10 listopada 2016

Wypadek na budowie. Mężczyzna spadł z wysokości 3 metrów

Wypadek na budowie. Mężczyzna spadł z wysokości 3 metrów
fot. pixabay

Mężczyzna pracujący na budowie spadł z rusztowania mającego wysokość 3 metrów. Nieprzytomny został odwieziony do szpitala. Policja bada okoliczności zdarzenia. 

- Do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju wpłynęło zgłoszenie o wypadku, który miał miejsce w czwartek około godziny 9.00 na budowie przy ul. Kościuszki. Na miejsce natychmiast wysłano patrol, który zajął się sprawą. Poszkodowanego odwiózł do szpitala zespół ratownictwa medycznego - poinformowała mł. asp. Magdalena Szust, rzecznik prasowy KMP w Jastrzębiu-Zdroju.

Nieoficjalnie wiadomo, że robotnik doznał złamań twarzoczaszki, miednicy, kończyny dolnej. Mundurowi badają wszystkie okoliczności zdarzenia, także to, czy poszkodowany znajdował się pod wpływem alkoholu i na jakich zasadach był zatrudniony.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Bo11.11.2016 19:40

Po co legalnie zatrudniać ..to przecież koszty .Pracodawca musi dla siebie zarobić ,a dla nich tygodniowowki zapłacić przyjąć bez żadnego szkolenia byle zrobić tania siła robocza i git!!

Przemo 11.11.2016 17:37

Zabezpieczenie jest ważne ale naprawdę nikt tego praktycznie nie stosuje i później są efekty sam od 12lat stawiam rusztowania na wiezowcach i tez nie używam szelek

...11.11.2016 15:48

Nie nie był zatrudniony iu nie był wypity tylko naj...
Młody, szkoda chłopa. Nie z rusztowania tylko wyopadł zmiejsca na okno, niezabezpieczonego.

Adam11.11.2016 1:28

" Ciekawe czy był legalnie zatrudniony, podobno był wypity.. " Ludzie.. czy wy nie macie naprawdę innych problemów, żeby pisać bzdurne komentarze? Gdzie tragedia lub wypadek, tam teorie spiskowe i wykazywanie specjalizacji w każdym fachu? Gdzie artykuł o rozbudowie i planach, tam niezadowolenie i "branie w łapę"...

Macie tylko jedno życie, cieszcie się nim i starajcie się dostrzegać piękno z tego życia, choć nie zawsze jest kolorowo...

Franek 10.11.2016 21:48

Do, do ona, baby znają się najlepiej na wszystkim, nie wiesz o tym. A do gar?w z nimi.

Do ona 10.11.2016 20:54

Widzę że ona ma dużą wiedzę o pracy na rusztowaniach

Sjz10.11.2016 20:53

Jak nie trup to wypadek. Gdzie my żyjemy?

Pokaż wszystkie opinie (11)