Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
11 listopada 2016

Dzieci z przedszkola zrobiły ciekawą wystawę

Dzieci z przedszkola zrobiły ciekawą wystawę
fot. pixabay

Jesień stała się inspiracją dla dzieci z Publicznego przedszkola nr 6, które na przełomie września i października wykonały wiele ciekawych ozdób z kasztanów i żołędzi. Pomysłowości im nie zabrakło. Z ich prac powstała wystawa. 

"Spadły z drzewa dwa kasztany toczą się po trawie, zrobię sobie z nich konika w kąciku postawię" - w myśl słów tej piosenki przedszkolaki wykonały prace, które stały się ozdobą ich kącika przyrodniczego, ale też pobudziły wyobraźnię.

- Powstały różne leśne ludki, zwierzaki-cudaki oraz stworki-potworki. Niektóre dzieci tworzyły nawet całe historyjki, które potem opowiadały. Z przyniesionych makiet nauczycielki zrobiły piękna wystawę, którą można było podziwiać w holu przedszkolnym. Mimo, iż ktoś powie, że pomysł był banalny, to jednak sprawił wiele radości dzieciom i nie tylko. Kto miał okazję przyjrzeć się ich pracy z pewnością wracał myślami do swoich lat dziecięcych uśmiechając się. Zachęcamy każdego do wykorzystania jesiennych darów w zabawie z dzieckiem. To nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i tym małym, i dorosłym - mówią nauczyciele z PP nr 6.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zobaczcie co oni zmalowali Zobaczcie co oni zmalowali

Piłkarze GieKSy w roli pomocników świętego (video) Piłkarze GieKSy w roli pomocników świętego (video)

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!