Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
Queens Chicken
11 listopada 2016

Dzieci z przedszkola zrobiły ciekawą wystawę

Dzieci z przedszkola zrobiły ciekawą wystawę
fot. pixabay

Jesień stała się inspiracją dla dzieci z Publicznego przedszkola nr 6, które na przełomie września i października wykonały wiele ciekawych ozdób z kasztanów i żołędzi. Pomysłowości im nie zabrakło. Z ich prac powstała wystawa. 

"Spadły z drzewa dwa kasztany toczą się po trawie, zrobię sobie z nich konika w kąciku postawię" - w myśl słów tej piosenki przedszkolaki wykonały prace, które stały się ozdobą ich kącika przyrodniczego, ale też pobudziły wyobraźnię.

- Powstały różne leśne ludki, zwierzaki-cudaki oraz stworki-potworki. Niektóre dzieci tworzyły nawet całe historyjki, które potem opowiadały. Z przyniesionych makiet nauczycielki zrobiły piękna wystawę, którą można było podziwiać w holu przedszkolnym. Mimo, iż ktoś powie, że pomysł był banalny, to jednak sprawił wiele radości dzieciom i nie tylko. Kto miał okazję przyjrzeć się ich pracy z pewnością wracał myślami do swoich lat dziecięcych uśmiechając się. Zachęcamy każdego do wykorzystania jesiennych darów w zabawie z dzieckiem. To nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i tym małym, i dorosłym - mówią nauczyciele z PP nr 6.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Powstaje nowoczesna szkoła wraz z przedszkolem Powstaje nowoczesna szkoła wraz z przedszkolem

We wtorek odbył się happening przed Urzędem Miasta We wtorek odbył się happening przed Urzędem Miasta

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!