Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
14 listopada 2016

Miały być zwłoki, a były dynie. Mieszkaniec postawił policję na nogi

Miały być zwłoki, a były dynie. Mieszkaniec postawił policję na nogi
fot. pixabay

Zaniepokojony mieszkaniec powiadomił Komendę Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju o swoich podejrzeniach, co do zawartości jednej z komórek znajdującej się na parterze jego bloku. Martwił się, że stało się coś niedobrego. 

W niedzielę, 13 listopada około godziny 22:00 mężczyzna zamieszkujący blok przy ul. Katowickiej zadzwonił do mundurowych z prośbą o natychmiastowy przyjazd. Zaniepokoił go odór, który wydobywał się z jednej z komórek przyległej do korytarza. Mieszkaniec był pełny obaw, zwłaszcza, że w ostatnim czasie na terenie miasta znajdowano ciała zmarłych osób. Patrol niezwłocznie udał się na miejsce. Po otworzeniu komórki przez jej właściciela, okazało się, że w pomieszczeniu znajdują się dynie w postaci dalekiego rozkładu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
buhah14.11.2016 20:40

buhahah - myslał, że to zwłoki, a to były dynie :)

ziomeczek14.11.2016 18:57

Dawno się nikt nie powiesił w tym miescie - Czekamy na jakiegoś newsa !