Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
14 listopada 2016

Próbowała oszukać starszego mężczyznę

Próbowała oszukać starszego mężczyznę
fot. pixabay

Młoda kobieta odwiedzała mieszkania przy ul. Żeromskiego i podawała się za pracownika jednej z firm energetycznych. Oferowała mieszkańcom atrakcyjne umowy. Jednak została spłoszona, kiedy jeden z nich zadzwonił na policję. 

Starszy mężczyzna zareagował na to, jak kobieta w wieku około 20 lat, podająca się za inkasenta firmy TAURON, zapukała do jego drzwi, oferując mu „atrakcyjną” umowę na zakup energii elektrycznej. Domniemana pracownica tej firmy nie chciała ujawnić swoich danych, kiedy zobaczyła, że lokator dzwoni na policję, uciekła.

- Nasi pracownicy nie oferują żadnych umów na zakup energii elektrycznej, odwiedzając bezpośrednio klientów. Nie pobieramy też żadnych pieniędzy w miejscu zamieszkania lokatorów. Pracownicy odwiedzają mieszkania tylko w razie awarii, co jest zgłoszone wcześniej. Spisują również stan liczników. Proszę nikomu, kto podaje się za przedstawicieli naszej firmy nie wpłacać żadnych pieniędzy - informuje firma TAURON.

Także Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju ostrzega przed ludźmi podszywającymi się pod pracowników różnych firm i zaleca daleko posuniętą ostrożność.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!