Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
14 listopada 2016

Znęcał się nad żoną i teściową

Znęcał się nad żoną i teściową
fot. KMP Jastrzębie

Pięć lat więzienia grozi mężczyźnie, który znęcał się na żoną i teściową. Zanim 49-latek stanie przed obliczem sądu ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych. To nie pierwszy raz kiedy jastrzębianin wszczynał awantury.

W mieszkaniu zajmowanym przez rodzinę często dochodziło do awantur, które kończyły się interwencją mundurowych. Taka sytuacja trwała od 4 lat.

 - Mężczyzna nie tylko bił swoją partnerkę, ale i groził jej pozbawieniem życia. Swą agresję kierował również wobec teściowej, nad którą znęcał się psychicznie. Prokurator postanowił zastosować wobec jastrzębianina środek zapobiegawczy. Poza policyjnym dozorem, jastrzębianin musi opuścić mieszkanie oraz ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
DO hehe15.11.2016 17:35

Ty chyba mówisz na swoim przykładzie. Wybrałeś sobie żonę, która znęcą się na Tobie wraz z teściową, pewnie teraz myślisz że wszyscy tak mają i na siłę szukasz w społeczeństwie kogoś podobnego do Ciebie? Takie przypadki pewnie są ale który facet się do tego przyznaje. Odpowiedz sobie bo nie wolno używać wulgaryzmów publicznie.
Twój nick pasuje do Ciebie jak ulał. Śmiechu warte.

hehe14.11.2016 18:24

PS jak znam życie to te dwie kobity się znęcały, a nie facet....

hehe14.11.2016 18:22

ja , jestem przekonany, że były sympatyczne te panie i teściowa i jej córka, były obie miłe, serdeczne, uprzejme, zapewne zawsze spokojne, nie używające wulgarnych słów, nie dręczyły faceta, który denerwował się zupełnie bez powodu i znęcał się ot tak z nudów - bo zawsze tak właśnie jest.
Wiedziało o tym dwóch dwudziestoletnich, jeszcze nie golących się. chłopców w mundurkach i w porę interweniowali, brawo, heheheheheh
To ty wracaj do gimnazjum i ucz się życia, świętoszku.

DO hehe14.11.2016 14:39

A nawet jak nie były święte to należy je bić i się nad nimi znęcać??? Wracaj do gimnazjum bo i ucz się kultury od zera.

Sędzia pokoju14.11.2016 12:03

10 lat pełnego odosobnienia i brak kontaktu z kobietami sprawi że nabierze większego szacunku po płci przeciwnej , a nabierze większego dystansu do męskiego rodzaju......

hehe14.11.2016 11:59

tak, a żona i teściowa to zapewne aniołki i święte krówki boże.