Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
16 listopada 2016

Kierowca doprowadził do kolizji i uciekł. Był pijany

Kierowca doprowadził do kolizji i uciekł. Był pijany
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W miniony poniedziałek na parkingu przed jednym z marketów został uszkodzony samochód. Sprawca zdarzenia, 69-letni kierowca, uciekł z miejsca. Jak się później okazało miał w organizmie prawie dwa promile alkoholu. Teraz grożą mu dwa lata więzienia. 

Do kolizji doszło w poniedziałek, 14 listopada, na ulicy Wiejskiej w sołectwie Moszczenica. Świadkiem zdarzenia była jedna z klientek, która spisała numery rejestracyjne samochodu sprawcy, co znacznie ułatwiło pracę mundurowych.

- Policjanci szybko dotarli do mężczyzny, który prawdopodobnie doprowadził do kolizji. Okazał się nim właściciel peugeota, 69-letni mieszkaniec Jastrzębia. Podczas rozmowy ze stróżami prawa, mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Przyznał, że jechał autem, jednak zaprzeczył, aby doprowadził do zdarzenia. Twierdził, że alkohol wypił dopiero po powrocie do domu. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 69-latka blisko 2 promile - poinformowała Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Kobiecie nic się nie stało. Policja odwołuje poszukiwania Kobiecie nic się nie stało. Policja odwołuje poszukiwania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Kierowca17.11.2016 18:35

Za jazdy po pijaku obrywał bym ......, za pierwszym razem. Za drugim głowę.