Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
16 listopada 2016

Uratowała życie 71-letniej kobiecie

Uratowała życie 71-letniej kobiecie
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Gdyby nie telefon zaniepokojonej sąsiadki, mogłoby dojść do tragedii. Dzięki wezwaniu w porę policji życie 71-letniej kobiety zostało uratowane. 

Jedna z jastrzębianek martwiła się tym, że od dłuższego czasu nie widuje swojej starszej sąsiadki. Próby skontaktowania się z nią nie dawały rezultatu. Kobieta postanowiła więc wezwać na pomoc mundurowych.

- Wiedząc, że 71-latka powinna być pod stałą kontrolą lekarską, wezwano policjantów. Niepokój jastrzębianki okazał się uzasadniony. Lokatorka nie reagowała na próby skontaktowania się z nią przez drzwi, dlatego policjanci, w asyście straży pożarnej, weszli do mieszkania siłowo. Wychudzona staruszka leżała na kanapie. Kontakt z 71-latką był znacznie utrudniony. Na miejsce przyjechało pogotowie, które natychmiast przewiozło kobietę do szpitala – informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

Izba przyjęć, czyli na skróty do specjalisty? Izba przyjęć, czyli na skróty do specjalisty?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!