Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
16 listopada 2016

Uratowała życie 71-letniej kobiecie

Uratowała życie 71-letniej kobiecie
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Gdyby nie telefon zaniepokojonej sąsiadki, mogłoby dojść do tragedii. Dzięki wezwaniu w porę policji życie 71-letniej kobiety zostało uratowane. 

Jedna z jastrzębianek martwiła się tym, że od dłuższego czasu nie widuje swojej starszej sąsiadki. Próby skontaktowania się z nią nie dawały rezultatu. Kobieta postanowiła więc wezwać na pomoc mundurowych.

- Wiedząc, że 71-latka powinna być pod stałą kontrolą lekarską, wezwano policjantów. Niepokój jastrzębianki okazał się uzasadniony. Lokatorka nie reagowała na próby skontaktowania się z nią przez drzwi, dlatego policjanci, w asyście straży pożarnej, weszli do mieszkania siłowo. Wychudzona staruszka leżała na kanapie. Kontakt z 71-latką był znacznie utrudniony. Na miejsce przyjechało pogotowie, które natychmiast przewiozło kobietę do szpitala – informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!