Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-1°
18 listopada 2016

Ulica Cieszyńska jest już przejezdna

Ulica Cieszyńska jest już przejezdna zdjęcie archiwalne
fot. Justyna Zguda / jastrzebieonline.pl

Można już przejechać ulicą Cieszyńską, która w dniach 15-16 listopada była wyłączona z ruchu z powodu prowadzonych prac remontowych. Jastrzębski magistrat poinformował, że nie ma już konieczności korzystania z objazdów. 

Wyłączenie ulicy z ruchu spowodowane było jej modernizacją, a dokładnie prowadzeniem prac związanych z kładzeniem nowej nawierzchni asfaltowej. Kierowcy musieli korzystać z objazdów ulicami Małopolską i Cieszyńską.

- Koszt prac to 387 893 zł, który obejmuje remont nawierzchni ulicy Cieszyńskiej od Ronda Ruptawskiego na odcinku 400 metrów w kierunku Ronda Sikorskiego, a także położenie nowej kostki brukowej na chodniku – informuje rzecznik jastrzębskiego magistratu Katarzyna Wołczańska

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rozbudowa ZS nr 9 rozpoczęta. Kosztuje 1,6 mln zł Rozbudowa ZS nr 9 rozpoczęta. Kosztuje 1,6 mln zł

Trwa budowa chodnika przy ul. Cieszyńskiej Trwa budowa chodnika przy ul. Cieszyńskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Gość19.11.2016 20:49

droga była źle zbudowana, to była fuszerka, skoro nawet kostki brukowe na chodnikach tak szybko się pokruszyły to o tym to świadczy. I gdzie były mądralińskie z urzędu miejskiego, gdy odbierano tę drogę i dlaczego dziś nie mają zarzutów?

Młody19.11.2016 16:28

Tyle dróg które wymaga remontu w jastrzębiu, a oni naprawili całkiem dobrą drogę w stosunku do wielu innych. Dajmy przykład Powstańców śląskich aż do granicy z Żorami.... Główna droga łącząca Jastrzębie z Żorami wygląda tragicznie ale wszyscy mają to głęboko w dupie.

Gość19.11.2016 11:49

Moim zdaniem droga jest za bardzo obciążana . Dlaczego TIRy są kierowane przez miasto ? Te które lecą z autobany na Cieszyn , powinny być kierowane z Mszany ulicą Wyzwolenia do Cieszyńskiej i odwrotnie . To samo osobówki i inne które jadą na A1 przez miasto . Powinna być doinwestowana ul. Wyzwolenia i tą droga z ominięciem J-bia dalej . Zobaczcie oznaczenie na rondzie Ruptawskim , jest tam drogowskaz kierujący na Racibórz , Wodzisław , dlaczego na siłę Cieszyńską a nie np. Jagiełły i na dół Armi Krajowej ?

Gość19.11.2016 8:20

Mobi, w ciągu 10 lat, to ona była remontowana trzy razy.

mobi18.11.2016 19:29

ta droga nie wytrzymała 10 lat ! paranoja ! ten remont to też fuszerka ,dziury to kwestia czasu

Gość18.11.2016 17:50

Następny remont w 2017 czy 2018 roku?

kierowca18.11.2016 15:55

A mazowiecka dalej rozbabrana masakra.

Pokaż wszystkie opinie (8)