Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
18 listopada 2016

Ulica Cieszyńska jest już przejezdna

Ulica Cieszyńska jest już przejezdna zdjęcie archiwalne
fot. Justyna Zguda / jastrzebieonline.pl

Można już przejechać ulicą Cieszyńską, która w dniach 15-16 listopada była wyłączona z ruchu z powodu prowadzonych prac remontowych. Jastrzębski magistrat poinformował, że nie ma już konieczności korzystania z objazdów. 

Wyłączenie ulicy z ruchu spowodowane było jej modernizacją, a dokładnie prowadzeniem prac związanych z kładzeniem nowej nawierzchni asfaltowej. Kierowcy musieli korzystać z objazdów ulicami Małopolską i Cieszyńską.

- Koszt prac to 387 893 zł, który obejmuje remont nawierzchni ulicy Cieszyńskiej od Ronda Ruptawskiego na odcinku 400 metrów w kierunku Ronda Sikorskiego, a także położenie nowej kostki brukowej na chodniku – informuje rzecznik jastrzębskiego magistratu Katarzyna Wołczańska

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przebudowa ulicy Dunikowskiego rozpoczęta Przebudowa ulicy Dunikowskiego rozpoczęta

Wiadukt na Piłsudskiego sprawdzany co tydzień Wiadukt na Piłsudskiego sprawdzany co tydzień

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Gość19.11.2016 20:49

droga była źle zbudowana, to była fuszerka, skoro nawet kostki brukowe na chodnikach tak szybko się pokruszyły to o tym to świadczy. I gdzie były mądralińskie z urzędu miejskiego, gdy odbierano tę drogę i dlaczego dziś nie mają zarzutów?

Młody19.11.2016 16:28

Tyle dróg które wymaga remontu w jastrzębiu, a oni naprawili całkiem dobrą drogę w stosunku do wielu innych. Dajmy przykład Powstańców śląskich aż do granicy z Żorami.... Główna droga łącząca Jastrzębie z Żorami wygląda tragicznie ale wszyscy mają to głęboko w dupie.

Gość19.11.2016 11:49

Moim zdaniem droga jest za bardzo obciążana . Dlaczego TIRy są kierowane przez miasto ? Te które lecą z autobany na Cieszyn , powinny być kierowane z Mszany ulicą Wyzwolenia do Cieszyńskiej i odwrotnie . To samo osobówki i inne które jadą na A1 przez miasto . Powinna być doinwestowana ul. Wyzwolenia i tą droga z ominięciem J-bia dalej . Zobaczcie oznaczenie na rondzie Ruptawskim , jest tam drogowskaz kierujący na Racibórz , Wodzisław , dlaczego na siłę Cieszyńską a nie np. Jagiełły i na dół Armi Krajowej ?

Gość19.11.2016 8:20

Mobi, w ciągu 10 lat, to ona była remontowana trzy razy.

mobi18.11.2016 19:29

ta droga nie wytrzymała 10 lat ! paranoja ! ten remont to też fuszerka ,dziury to kwestia czasu

Gość18.11.2016 17:50

Następny remont w 2017 czy 2018 roku?

kierowca18.11.2016 15:55

A mazowiecka dalej rozbabrana masakra.

Pokaż wszystkie opinie (8)