Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
19 listopada 2016

Policjanci odnaleźli zaginionego w szpitalu

Policjanci odnaleźli zaginionego w szpitalu
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Pięć dni trwały poszukiwania 28-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju, który wyszedł z domu w dniu 14 listopada i nie kontaktował się z rodziną. Mężczyźnie nic się nie stało. 

- Odwołujemy poszukiwania za 28-latkiem. Mężczyzna przebywa aktualnie w jednym z rybnickich szpitali - poinformowała mł. asp. Magdalena Szust, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Mundurowi podkreślają, że każde zawiadomienie o zaginięciu traktowane jest przez nich poważnie i dlatego wszelkie wskazówki na temat tego, gdzie może przebywać osoba poszukiwana są skrupulatnie badane. Policjanci mówi, że często dzięki ich szybkiemu działaniu udaje się uniknąć tragedii.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Antoni 20.11.2016 19:22

Dorian a ty lepszy jesteś przesłałeś całe życie!!

obserwator20.11.2016 17:41

ile razy można? gość przećpany dwa razy dzwonił na policje że niby chce się powiesić dwa razy lądował w Rybniku i dalej to samo, pieniądze z podatków zamiast przeznaczyć na naprawdę potrzebujących przeznaczane są na ćpuna z Armenii...

Do "dorian"19.11.2016 21:20

Czyżbyś nie wierzył, że ty też tam się możesz dostać? Jak snujesz takie przypuszczenia o zaginionym to masz większe szanse, żeby tam się znaleźć, bo twój stan umysłu nie jest całkowicie spokojny.

Gość19.11.2016 20:51

A jeśli to co z tego? Masz z tym jakis problem? Tam są n.p. też leczenia odwykowe przeprowadzane, może kiedyś też tam więc trafisz

dorian19.11.2016 16:58

Czy nie chodzi o szpital na Gliwickiej?