Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
EkoOkna
21 listopada 2016

W szkole odbyła się Noc Gier Planszowych

W szkole odbyła się Noc Gier Planszowych
fot. ZS nr 6

W szkole nocą jest równie ciekawie, jak w dzień. Mogli się o tym przekonać uczestnicy Nocy Gier Planszowych, która odbyła się w piątek, 18 listopada, w Zespole Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego. Prawie setka uczniów bawiła się znakomicie. 

W ZS nr 6 w piątek w nocy było niezwykle gwarno. Wszystko za sprawą Nocy Gier Planszowych. W auli szkoły zebrali się uczniowie, którzy zagrali między innymi w popularne scrabble, monopol, czy gry karciane. Atmosfera był iście piknikowa. Nie zabrakło też gier fabularnych. Młodzież, przynajmniej na chwilę, odłożyła smartfona i odeszła sprzed ekranu komputera. Noc Gier odbyła się dzięki projektowi MatEMAtyka, realizowanemu przy współpracy z Fundacją mPotęga.

- Jesteśmy ogromnie szczęśliwe, że tak wielu spośród uczniów naszej szkoły zechciało spędzić tą piątkową noc z nami grając w przeróżne gry planszowe, ale również fabularne. Miło było zobaczyć, że taki rodzaj wysiłku umysłowego sprawia wam radość i daje tyle pozytywnych emocji. Konkurs bicia rekordu w DOBBLE też cieszył się dużym powodzeniem. Ostatecznie najlepsze okazały się: Karolina Tatarczyk z kl. 2 „b”, Patrycja Leszko z kl. 2 „a” oraz Natalia Chałupa z kl. 1 „d” – wypowiedziały się inicjatorki przedsięwzięcia Adrianna Karwowska-Poleszak i Sandra Płonka-Duda.

Ale to jeszcze nie wszystko! Gry na dobre zadomowiły się w tej szkole. W sali nr 212 otworzy swoje podwoje Salon Gier i będzie można z niego skorzystać na długich przerwach w poniedziałki, środy i piątki. 

Film wykonany przez ZS nr 6 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kara za agresywnego psa do 5 tys. zł Kara za agresywnego psa do 5 tys. zł

GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!