Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
21 listopada 2016

Chciała się napić, więc wysłała policjantów po wódkę

Chciała się napić, więc wysłała policjantów po wódkę

Do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju wpłynęło zgłoszenie od kobiety, która domagała się interwencji z powodu zbyt głośno zachowujących się sąsiadów. Jednak po przybyciu patrolu okazało się, że chciała napić się wódki. 

Wieczorem, w  sobotę, 19 listopada, patrol jastrzębskiej policji udał się na ulicę Malchera, ponieważ otrzymał zgłoszenie, że dochodzi tam do zakłócenia spokoju. Po przybyciu na miejsce okazało się, że kobieta, która wezwała mundurowych kazała im kupić wódkę, ponieważ chciała się napić. Jastrzębianka zostanie ukarana za bezzasadne wezwanie mundurowych, którzy skierują wniosek do sądu w tej sprawie. Kobiecie grozi areszt lub wysoka grzywna. Policja przestrzega przed bezpodstawnym wezwaniem mundurowych, bo grozi to ukaraniem przez sąd. Może też spowodować, to, że funkcjonariuszy zabraknie tam, gdzie rzeczywiście są potrzebni

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
normalny26.11.2016 14:53

Pewnie że mieli skoczyć, przecież Policja ma służyć obywatelom.

hejk24.11.2016 11:25

A co miał patrol do roboty przez ten czas? Mógł skoczyć jej po tę flachę

Krzysztof22.11.2016 14:08

Może opublikujecie zdjęcie tek kobiety. Jej głupota powinna zostać zapisana w czarnej księdze głupot o kretyństwa. Chyb, że się przyzna, do swej nienormalności.

Gość21.11.2016 19:58

Zofiówce do przyjaźni bardzo daleko :)

na wynos21.11.2016 19:23

whahaha dobre sobie koncówka mnie urzekła. bo ich nie ma zawsze tam gdzie powinni być!

menel21.11.2016 18:30

Zofiówka próbuje przebić przyjaźń :)