Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
22 listopada 2016

Kolejne potrącenia na pasach. Policja apeluje o ostrożność

Kolejne potrącenia na pasach. Policja apeluje o ostrożność
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Trudne warunki atmosferyczne w połączeniu ze zmrokiem i brakiem ostrożności przyczyniły się do kolejnego potrącenia pieszego na pasach. Na miejsce natychmiast udał się patrol mundurowych.

W sobotę około godziny 18:30 Komenda Miejska Policji została powiadomiona o potrąceniu na pasach, które miało miejsce w okolicach targowiska przy ulicy Arki Bożka i ulicy Warmińskiej. Na miejsce natychmiast przybył patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego.

- Na szczęcie nikomu nic się nie stało, a kierowca został ukarany mandatem w wysokości 500 zł - poinformowała mł. asp. Magdalena Szust, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policja apeluje do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy warunki na drogach są trudne.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Riki22.11.2016 12:12

Pchają się pod koła jak święte krowy ! Nie patrzą nawet czy coś jedzie. Rozjeżdżać regularnie aż flaki bokiem wyjdą ! Carmagedeon !!!

Kierowca22.11.2016 10:58

W Urzędzie Miasta wydają zezwolenia dla "łosi" uprawniające do wchodzenia na jezdnię bezpośrednio pod nadjeżdżające samochody. Polecam ;-)

Antoni 22.11.2016 9:19

Bardzo słabe oświetlenia ulic proponuję zrobić pasy jak przy bibliotece!!!!

Gość22.11.2016 9:11

Może policja wyśle tam patrol, żeby zobaczył, jak piesi wpychają się pod koła?

pieszy22.11.2016 9:11

Jakie były trudne warunki? 1metr śniegu lód brak widoczności , przecież to centrum miasta oświetlone na maxa , co ci piesi mają fruwać nad pasami. Zabrać burakowi prawo jazdy na 10 lat niech chodzi pieszo ,tylko niech uważa na pasach.

Alek 22.11.2016 8:19

I znowu pieszy ucierpiał - koniec świata!