Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
22 listopada 2016

Kolejne potrącenia na pasach. Policja apeluje o ostrożność

Kolejne potrącenia na pasach. Policja apeluje o ostrożność
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Trudne warunki atmosferyczne w połączeniu ze zmrokiem i brakiem ostrożności przyczyniły się do kolejnego potrącenia pieszego na pasach. Na miejsce natychmiast udał się patrol mundurowych.

W sobotę około godziny 18:30 Komenda Miejska Policji została powiadomiona o potrąceniu na pasach, które miało miejsce w okolicach targowiska przy ulicy Arki Bożka i ulicy Warmińskiej. Na miejsce natychmiast przybył patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego.

- Na szczęcie nikomu nic się nie stało, a kierowca został ukarany mandatem w wysokości 500 zł - poinformowała mł. asp. Magdalena Szust, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policja apeluje do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy warunki na drogach są trudne.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Riki22.11.2016 12:12

Pchają się pod koła jak święte krowy ! Nie patrzą nawet czy coś jedzie. Rozjeżdżać regularnie aż flaki bokiem wyjdą ! Carmagedeon !!!

Kierowca22.11.2016 10:58

W Urzędzie Miasta wydają zezwolenia dla "łosi" uprawniające do wchodzenia na jezdnię bezpośrednio pod nadjeżdżające samochody. Polecam ;-)

Antoni 22.11.2016 9:19

Bardzo słabe oświetlenia ulic proponuję zrobić pasy jak przy bibliotece!!!!

Gość22.11.2016 9:11

Może policja wyśle tam patrol, żeby zobaczył, jak piesi wpychają się pod koła?

pieszy22.11.2016 9:11

Jakie były trudne warunki? 1metr śniegu lód brak widoczności , przecież to centrum miasta oświetlone na maxa , co ci piesi mają fruwać nad pasami. Zabrać burakowi prawo jazdy na 10 lat niech chodzi pieszo ,tylko niech uważa na pasach.

Alek 22.11.2016 8:19

I znowu pieszy ucierpiał - koniec świata!