Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
22 listopada 2016

Ewakuowano klientów galerii handlowej

Ewakuowano klientów galerii handlowej
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Około godziny 17:00 w jednej z galerii handlowych znajdujących się przy alei Piłsudskiego włączył się alarm przeciwpożarowy. Ochrona zgodnie z procedurami ewakuowała ponad pół tysiąca klientów na zewnątrz. Na miejsce przybyły jednostki Państwowej Straży Pożarnej. 

We wtorek, 22 listopada, około godz. 17:00 w galerii, znajdującej się w centrum miasta, rozległ się alarm przeciwpożarowy. Na miejsce zdarzenia natychmiast przybyli strażacy. W międzyczasie poza budynek wyprowadzono wszystkie osoby będące w galerii. Strażacy dokonali oględzin miejsca i stwierdzili, że nie doszło do pożaru. Najprawdopodobniej jeden z klientów wcisnął przycisk alarmowy, czym spowodował całe zamieszanie. Nikomu nic się nie stało.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Klient23.11.2016 14:33

Są tam kamery, nie powinno być problemu ze znalezieniem sprawcy lub choćby jego wyglądu. Powinny być opublikowane. Sadzę,że to jakiś dzieciak, co nie umniejsza strat klientów.

Echo in Vain23.11.2016 14:32

eee tam dobrze

basia23.11.2016 13:26

Dobrze, że nic się nie stało...

Ogar22.11.2016 23:09

Chyba jest tam monitoring? Zaplaci za akcje to mu sie odechce. Bylem tam pol godziny wczesniej, z domu widzialem jak 3 albo 4 zastepy tam jechaly.

zenek 22.11.2016 18:12

Powinni go namierzyć tego dowcipnisia i karę dać, że mu się odechce. Chyba tam mają monitoring jakiś