Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
23 listopada 2016

Awantura w kolejce do lekarza. Interweniowała policja

Awantura w kolejce do lekarza. Interweniowała policja
fot.pixabay

W przychodni lekarskiej przy ulicy Wielkopolskiej doszło do sprzeczki pomiędzy pacjentkami, czekającymi w kolejce do gabinetu lekarskiego. Jedna z pań zdecydowała się wezwać patrol mundurowych, ponieważ poczuła się znieważona przez inną kobietę. 

We wtorek, 22 listopada, Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała wezwanie do przychodni dermatologicznej przy ul. Wielkopolskiej. W kolejce przed gabinetem lekarskim doszło do nieporozumienia. Według relacji jednej z pacjentek, inna pacjenta wymusiła wejście do lekarza poza kolejnością. Kiedy pomiędzy paniami doszło do ostrej wymiany zdań, jedna z nich użyła wulgarnego słowa – „Ty k…”. Pokrzywdzona wezwała na miejsce patrol policji.  Mundurowi udzielili jej pouczenia, że może sprawę skierować do sądu i tam dochodzić swoich praw.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Iga24.11.2016 6:28

Tak samo jest w kolejce do endokrynologa na Wielkopolskiej do dr Judy. Przychodzę na umówioną godzinę a okazuje się, że ludzie wchodzą według tego, w jakiej kolejnosci przyszli. To nie jest logiczne. Po co więc wyznaczona godzina? Trzeba zrobić z tym porządek bo ludzie takie głupie zasady sami ustalają. Przecież ktoś jest właścicielem tej przychodni!!!

Lucyna 23.11.2016 21:14

Ludzie, to tam talie sceny są na porządku dziennym, nie gadajcie

Pacjentka23.11.2016 19:10

Zgadza się. Ta przychodnia rządzi się swoimi, dziwnymi prawami. Masz skierowanie i chcesz aby zapisali na termin, aby uniknąć kolejek - nie. Musisz przyjść rano i zarejestrować się. A jak dają nawet termin, to i tak musisz przyjść rano, w tym dniu i zarejestrować się.To chyba nobilituje panie rejestratorki do bardzo ważnych person. I jak tu potem nie tracić nerw?!

Klient23.11.2016 14:35

Winna jest kiepska organizacja zapisów. A winna osoba kierująca tą przychodnią.

józek23.11.2016 14:04

Znieważona kobieta powinna złożyć sprawę w sądzie , inaczej zostanie pośmiewiskiem w oczach reszty .

x23.11.2016 13:23

tam to się nie dziwie... zapisują od 6:30 a od 5 już stoją ludzie. Potem się dziwić,że nerwy wysiadają.

tusoslaw23.11.2016 11:36

czuc magie zblizajacych sie swiat :)