Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-3°
23 listopada 2016

Napadł na sklep. Przestępca groził ekspedientce

Napadł na sklep. Przestępca groził ekspedientce
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W środę, około godziny 12:00 zamaskowany mężczyzna sterroryzował ekspedientkę sklepu ze zniczami. Przystawił jej niezidentyfikowany przedmiot do pleców i żądał wydania pieniędzy. 

Tuz przed godziną 12:00 Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju odebrała informację o tym, że w sklepie ze zniczami, niedaleko targowiska na ul. Arki Bożka doszło do napadu. Mężczyzna zastraszył sprzedawczynię i ukradł 300 zł. Oddalił się w kierunku pobliskich bloków mieszkalnych.

Na miejsce natychmiast wysłano patrol mundurowych i wszczęto poszukiwania za podejrzanym. Na razie wiadomo, że był to mężczyzna w wieku około 30 lat, ubrany w czarną kurtkę. Świadkowie zauważyli, że miał przysłoniętą twarz białą chustą w czarne wzory. Mężczyna może mieć ucięte palce jednej z rąk.

Wszelkie osoby mające jakiekolwiek informacje o tym zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Mejską Policji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Akcja policji na drogach Uwaga! Akcja policji na drogach

Wszedł do komendy z narkotykami. Trafił do więzienia Wszedł do komendy z narkotykami. Trafił do więzienia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Jarek krotkonogi24.11.2016 13:30

A trzeba było wezwać straż miejską. Oni by już dawno sprawę rozwiązali, założyli blokadę na koło i wypisali mandat.

Do "dian" i innych23.11.2016 20:54

Nie przesadzaj. Ćpasz, więc myślisz, że taki wpis jakoś Cię usprawiedliwia? Do tych co piszą negatywnie.: Powinniście przez jeden dzień pracować razem w policjantami. Szybko byście się zorientowali co ta za paskudna robota. Ludziom spokojnym i uczciwym nie przeszkadzają policjanci. To głupole działający przeciw mieszkańcom wygłaszają swoje głupie uwagi. Ale jak dostaną od kogoś zasłużonego kopa, to natychmiast z płaczem lecą zgłosić "przestępstwo" na policję.

dian23.11.2016 17:04

No to panowie tajniacy, do roboty!!! Skończyło się "łapanie 1-go grama palenia", a potem awanse i odznaczenia. Weźcie sie za łapanie grożnych przestępców i łapcie tych, którzy faktycznie są niebezpieczni. Mam jeszcze pytanie: co ustaliliście z Adrianem S. który zakatował na śmierć ojca dwójki dzieci.

xyz23.11.2016 16:37

Panowie Policjanci na zdjeciu sa widocznie rozbawieni cala ta sytuacja.