Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°11°
23 listopada 2016

Napadł na sklep. Przestępca groził ekspedientce

Napadł na sklep. Przestępca groził ekspedientce
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W środę, około godziny 12:00 zamaskowany mężczyzna sterroryzował ekspedientkę sklepu ze zniczami. Przystawił jej niezidentyfikowany przedmiot do pleców i żądał wydania pieniędzy. 

Tuz przed godziną 12:00 Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju odebrała informację o tym, że w sklepie ze zniczami, niedaleko targowiska na ul. Arki Bożka doszło do napadu. Mężczyzna zastraszył sprzedawczynię i ukradł 300 zł. Oddalił się w kierunku pobliskich bloków mieszkalnych.

Na miejsce natychmiast wysłano patrol mundurowych i wszczęto poszukiwania za podejrzanym. Na razie wiadomo, że był to mężczyzna w wieku około 30 lat, ubrany w czarną kurtkę. Świadkowie zauważyli, że miał przysłoniętą twarz białą chustą w czarne wzory. Mężczyna może mieć ucięte palce jednej z rąk.

Wszelkie osoby mające jakiekolwiek informacje o tym zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Mejską Policji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na klatce schodowej? Pożar na klatce schodowej?

Jak zachować się, gdy terroryści zaatakują? Jak zachować się, gdy terroryści zaatakują?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Jarek krotkonogi24.11.2016 13:30

A trzeba było wezwać straż miejską. Oni by już dawno sprawę rozwiązali, założyli blokadę na koło i wypisali mandat.

Do "dian" i innych23.11.2016 20:54

Nie przesadzaj. Ćpasz, więc myślisz, że taki wpis jakoś Cię usprawiedliwia? Do tych co piszą negatywnie.: Powinniście przez jeden dzień pracować razem w policjantami. Szybko byście się zorientowali co ta za paskudna robota. Ludziom spokojnym i uczciwym nie przeszkadzają policjanci. To głupole działający przeciw mieszkańcom wygłaszają swoje głupie uwagi. Ale jak dostaną od kogoś zasłużonego kopa, to natychmiast z płaczem lecą zgłosić "przestępstwo" na policję.

dian23.11.2016 17:04

No to panowie tajniacy, do roboty!!! Skończyło się "łapanie 1-go grama palenia", a potem awanse i odznaczenia. Weźcie sie za łapanie grożnych przestępców i łapcie tych, którzy faktycznie są niebezpieczni. Mam jeszcze pytanie: co ustaliliście z Adrianem S. który zakatował na śmierć ojca dwójki dzieci.

xyz23.11.2016 16:37

Panowie Policjanci na zdjeciu sa widocznie rozbawieni cala ta sytuacja.