Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
24 listopada 2016

Zatrzymanemu kierowcy policja odholowała samochód

Zatrzymanemu kierowcy policja odholowała samochód
fot. sxc.hu

Policja po raz kolejny namierzyła kierowcę, który po spożyciu alkoholu jechał samochodem. Na dodatek miał orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Grozą mu trzy lata więzienia. 

32-letni jastrzębianin został zatrzymany do kontroli drogowej we wtorek, 22 listopada, po południu. Mundurowi przekonali się, że kierowca jest kompletnie pijany.

 - Badanie alkomatem wykazało u niego prawie 2 promile. Mężczyzna nie po raz pierwszy wsiadł za kierownicę w takim stanie. W przeszłości jeździł już na "podwójnym gazie", za co sąd orzekł wobec niego zakaz prowadzenia pojazdów, obowiązujący go do przyszłego roku. Co więcej, samochód, którym jechał był niesprawny technicznie, a w dowodzie rejestracyjnym brak było adnotacji o przebytym badaniu. Fiat został odholowany na strzeżony parking – informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijany kierowca linii MZK Pijany kierowca linii MZK

Kierowcy wkurzają się na "eLKi" Kierowcy wkurzają się na "eLKi"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Sędzia pokoju24.11.2016 12:30

I po raz kolejny dostanie 200 zł grzywny.