Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 listopada 2016

Zostań wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zostań wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
fot. sztab WOŚP Jastrzębie

25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Jednak to wielkie granie nie może obyć się bez wolontariuszy. Jastrzębski sztab prowadzi nabór wszystkich chętnych, którzy chcą dołączyć do zespołu i wnieść swój wkład w ten szczytny cel. 

Wszyscy, którzy chcą zgłosić swój akces i wstąpić w szeregi orkiestry mogą to zrobić do 15 grudnia. Siedzibą sztabu tradycyjnie jest Szkoła Podstawowa nr 6 przy ul. Śląskiej. Można przyjść i zgłosić swój udział w dniach od poniedziałku do piątku w godz. 8-15.

- Zachęcamy mieszkańców Jastrzębia, aby dołączyli do naszego zespołu. Nasze zaproszenie kierujemy zarówno do tych, którzy już grali z nami w poprzednich edycjach oraz do osób, które dopiero chcą zacząć przygodę z naszą orkiestrą. W tym roku gramy dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom – mówi Jarosław Potępa, szef 25. Finału WOŚP w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi

Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Moszczyniok25.11.2016 15:56

Możecie pisać mówić co chcecie ale moje dzieci uratował sprzęt z czerwonym serduszkiem WOŚPu. I wiem że gdyby nie oni to polskie szpitale nie były by tak nowocześnie wyposażone.

lol25.11.2016 12:57

Do "bolek" : jedna złotówka na szczytny cel - brawo !!! druga dla ........ - kolejny wyrok sądu ." Jerzy O. dostał trzeci wyrok od WSA zobowiązujący do pokazania faktur i umów! " - Kontrowersje.net

x25.11.2016 11:56

pomagajmy sobie nawzajem bez tego czerwonego bufona owsiaka !

Marian25.11.2016 9:38

Dla ciekawych polecam Kontrowersje net.

bolek 25.11.2016 8:59

A może być i złotej d...y, jeżeli chociaż jedna złotówka idzie na szczytny cel.

wolny najmita25.11.2016 8:55

Orkiestry czy Złotego Melona?