Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
25 listopada 2016

Strażacy wyważyli drzwi, aby pomóc chorej kobiecie

Strażacy wyważyli drzwi, aby pomóc chorej kobiecie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Kobieta, która leżała sparaliżowana w swoim domu przy ul. Komuny Paryskiej wezwała pomoc. Jednak służby ratunkowe nie mogły dostać się do mieszkania. Istniało niebezpieczeństwo narażenia zdrowia i życia kobiety. 

W czwartek po godz. 12:00 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej odebrał informację, że zespół ratownictwa medycznego nie jest w stanie otworzyć domu, w którym znajduje się kobieta potrzebująca pomocy.

- Na miejsce udał się zastęp strażaków i w asyście policji, otworzyli drzwi do mieszkania. W pomieszczeniu na ziemi leżała starsza kobieta, która za pomocą telefonu wzywała pomocy. Ratownicy medyczni zajęli się panią. Na szczęście nie stało się nic poważnego  - relacjonuje mł. bryg. Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
jan 25.11.2016 11:04

Dobra robota,