Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
25 listopada 2016

Policja ukarała kierowców za łamanie przepisów

Policja ukarała kierowców za łamanie przepisów
fot. KMP Jastrzębie

Młodzi kierowcy najczęściej przekraczają prędkość oraz jeżdżą bez zapiętych pasów bezpieczeństwa – takie są wnioski z czwartkowych kontroli drogowych, jakie przeprowadzili jastrzębscy policjanci. 

Akcja była częścią kampanii „Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie". Mundurowi postanowili swoją uwagę nakierować na młodszych kierowców, ze względu na to, że są – według statystyk – głównymi sprawcami wypadków drogowych.

- Podczas wczorajszych działań policjanci przeprowadzili łącznie 36 kontroli drogowych, wśród których 8 kierowców znajdowało się w przedziale wiekowym 18-25 lat. Najczęściej popełnianym wykroczeniem było przekroczenie dozwolonej prędkości oraz jazda bez pasów. Ponadto, w 3 przypadkach mundurowi zakwestionowali stan techniczny pojazdów, którym poruszali się zmotoryzowani. Mandatami karnymi ukarano łącznie 24 kierowców natomiast 4 pouczono – informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
marek 25.11.2016 12:28

No to mają chłopaki zajęcie, że hej