Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
25 listopada 2016

Policja ukarała kierowców za łamanie przepisów

Policja ukarała kierowców za łamanie przepisów
fot. KMP Jastrzębie

Młodzi kierowcy najczęściej przekraczają prędkość oraz jeżdżą bez zapiętych pasów bezpieczeństwa – takie są wnioski z czwartkowych kontroli drogowych, jakie przeprowadzili jastrzębscy policjanci. 

Akcja była częścią kampanii „Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie". Mundurowi postanowili swoją uwagę nakierować na młodszych kierowców, ze względu na to, że są – według statystyk – głównymi sprawcami wypadków drogowych.

- Podczas wczorajszych działań policjanci przeprowadzili łącznie 36 kontroli drogowych, wśród których 8 kierowców znajdowało się w przedziale wiekowym 18-25 lat. Najczęściej popełnianym wykroczeniem było przekroczenie dozwolonej prędkości oraz jazda bez pasów. Ponadto, w 3 przypadkach mundurowi zakwestionowali stan techniczny pojazdów, którym poruszali się zmotoryzowani. Mandatami karnymi ukarano łącznie 24 kierowców natomiast 4 pouczono – informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
marek 25.11.2016 12:28

No to mają chłopaki zajęcie, że hej