Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
26 listopada 2016

JKH GKS w gronie najlepszych. 5:1 z Toruniem

JKH GKS w gronie najlepszych. 5:1 z Toruniemfot. JKH GKS Jastrzębie

Zawodnicy JKH GKS Jastrzębie wykonali w piątek zadanie, pokonując zespół Nesta Mires Toruń. Tym zwycięstwem przypieczętowali swój awans do sześciu najlepszych zespołów ligi.

Mecz rozpoczął się doskonale dla naszych, bo już po dwóch minutach gry jastrzębianie zdobyli bramkę. Dominik Paś, bezbłędnie wykorzystał podanie od Leszka Laszkiewicza i pokonał bramkarza Nesty. Kolejne punkty dla JKH padły po karze nałożonej na Łukasza Podsiadło i Tomasz Kominek podwyższył wynik na 2:0.

Po przerwie drużyna z Jastrzębia dominowała na lodzie, zdobywając trzecią bramkę w 33. minucie gry. Tutaj świetnie popisał się Radosław Nalewajka. Mimo ataków na bramkę Tomasz Fuczika zachowywał nadal czyste konto.

Gra nabrała tempa, kiedy Nesta w 49. minucie zdobyła upragnioną bramkę. Temperatura sięgnęła zenitu, kiedy pięć minut później za bramką torunian doszło do szarpaniny pomiędzy zawodnikami. Zaczęło się od ataku Łukasza Podsiadło na Tomasza Kominka. Do szatni odesłano Kominka, a Podsiadło otrzymał sześć minut kary plus dziesięć za niesportowe zachowanie. Oprócz niego kary dostali również Piotr Husak i Radosław Nalewajka.

Po całym zamieszaniu gra została wznowiona. W tej części dwa razy celnie strzelał Leszek Laszkiewicz, w przewadze oraz w osłabieniu. Wynik meczu został ustalony na 5:1 dla Jastrzębia.

JKH GKS JASTRZĘBIE - NESTA MIRES TORUŃ 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
1:0 - 02:06 - Dominik Paś - Leszek Laszkiewicz (5/4)
2:0 - 19:41 - Tomasz Kominek - Jan Latal (5/4)
3:0 - 32:35 - Radosław Nalewajka - Jan Lata, Marek Charvat (5/4)
3:1 - 48:51 - Władimir Michajłow - Artur Kowrach, Siergiej Kukuszkin
4:1 - 57:19 - Leszek Laszkiewicz - Jan Latal, Jakub Peslar (4/3)
5:1 - 58:21 - Leszek Laszkiewicz - Łukasz Nalewajka (4/5)

JKH GKS Jastrzębie: Fuczik (Zabolotny) - Peslar, Kubesz, Laszkiewicz, Paś, Ł. Nalewajka - Latal, Charvat, R. Nalewajka, Kulas, Kominek - Gimiński, Bigos, Pelaczyk, Wróbel, Matusik - Chorążyczewski, Michałowski, Bryk, Kącki, Ludwiczak.

Nesta Mires Toruń: Plaskeiwicz (Studziński) - Trachanow, Jaworski, Fraszko, Kukuszkin, Minge - Żyliński, Skólmowski, Kalinowski, Michajłow, Dołęga - Podsiadło, Kowrach, Husak, Ćwikła, Wiśniewski oraz Heyka, Naprało.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
abc26.11.2016 16:13

bardzo fajnie