Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
28 listopada 2016

Stracił panowanie nad autem i uderzył w latarnię

Stracił panowanie nad autem i uderzył w latarnię
fot. facebook.com/jastrzebskiedrogi / Bartosz Werner

Jesienna słota stawia wysokie wymagania kierowcom samochodów. Wcześnie zapadający zmrok, opady deszczu, śniegu sprzyjają wypadkom samochodowym. Szczególnie w tym czasie należy zachować wzmożoną ostrożność. W sołectwie Moszczenica doszło do groźnie wyglądającego wypadku. 

W niedzielę, 27 listopada, kierowca samochodu osobowego jadąc ulicą Moszczeńską wpadł w poślizg i stracił panowanie nad kierownicą. Auto uderzyło w przydrożną latarnię. Na miejsce natychmiast przybył patrol policji oraz ratownictwo medyczne. Straż pożarna zabezpieczyła miejsce zdarzenia Jednak, według relacji świadków, nikomu nic się nie stało. 

Policja apeluje o zachowanie wyjątkowej ostrożności na drogach, szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Sobota28.11.2016 9:16

Szkoda pisać o takich, którzy jeżdżą za szybko, nie potrafiąc przewidzieć skutków swojej głupoty. Uszkodzenia samochodu wyraźnie pokazują, że to nie była szybkość 50 - 60km/godz