Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
28 listopada 2016

Stracił panowanie nad autem i uderzył w latarnię

Stracił panowanie nad autem i uderzył w latarnię
fot. facebook.com/jastrzebskiedrogi / Bartosz Werner

Jesienna słota stawia wysokie wymagania kierowcom samochodów. Wcześnie zapadający zmrok, opady deszczu, śniegu sprzyjają wypadkom samochodowym. Szczególnie w tym czasie należy zachować wzmożoną ostrożność. W sołectwie Moszczenica doszło do groźnie wyglądającego wypadku. 

W niedzielę, 27 listopada, kierowca samochodu osobowego jadąc ulicą Moszczeńską wpadł w poślizg i stracił panowanie nad kierownicą. Auto uderzyło w przydrożną latarnię. Na miejsce natychmiast przybył patrol policji oraz ratownictwo medyczne. Straż pożarna zabezpieczyła miejsce zdarzenia Jednak, według relacji świadków, nikomu nic się nie stało. 

Policja apeluje o zachowanie wyjątkowej ostrożności na drogach, szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Sobota28.11.2016 9:16

Szkoda pisać o takich, którzy jeżdżą za szybko, nie potrafiąc przewidzieć skutków swojej głupoty. Uszkodzenia samochodu wyraźnie pokazują, że to nie była szybkość 50 - 60km/godz