Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
28 listopada 2016

Co przygotowano na "Sylwestra pod Gwiazdami?"

Co przygotowano na "Sylwestra pod Gwiazdami?"
fot. pixabay

Także w tym roku w naszym mieście odbędzie się „Sylwester pod Gwiazdami”. Jastrzębianie będą mieli okazję, aby wspólnie powitać Nowy Rok na parkingu przed kinem „Centrum”. Na imprezę zaprasza prezydent Anna Hetman oraz Miejski Ośrodek Kultury. 

- Nasza zabawa zacznie się o godz. 22.00 i przewidujemy, że potrwa do godz. 1.00. Będziemy bawić się przy muzyce z płyt, którą wybierze dla nas didżej. Przewidziano konkursy z nagrodami. Będzie tak zwany walczyk czekoladowy, konkurs na najładniejszą kreację sylwestrową i wiele innych. O godzinie 24.00 zacznie się pokaz ogni sztucznych. A potem to już szalona zabawa – informują organizatorzy.

Plac przed kinem „Centrum” będzie wydzielony, ponieważ tego wymagają przepisy o organizacji imprez masowych. Nie można również wnosić na ten teren napojów alkoholowych.

- Chcąc zorganizować taką imprezę musimy dostosować się do wymogów prawnych. Nie mamy tutaj wyboru. Także w innych miastach, gdzie są zabawy sylwestrowe będą stosowane podobne obostrzenia – mówi przedstawiciel organizatorów i prosi mieszkańców o zrozumienie.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sylwester pod Gwiazdami - impreza na całego Sylwester pod Gwiazdami - impreza na całego

Jastrzębianie przywitali Nowy Rok 2018 Jastrzębianie przywitali Nowy Rok 2018

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (24)
dARO30.12.2016 17:16

Byłem rok temu mocno nie polecam dj daremny kabartet również. już lepiej by muzyke z odtwarzacza pokazali jedynie na plus to był ten taniec ognia.

pomiarowiec30.12.2016 16:56

Mimo pięknego słońca za oknem, pogoda w naszym regionie nie sprzyja zimowym spacerom. Dziś i jutro stężenie szkodliwych pyłów może przekroczyć wartości alarmowe. No faktycznie normalność.

mysz30.11.2016 19:29

Do Jastrzębia zawitała normalność.BRAWO.To miasto musi odżyć.

justyna30.11.2016 13:30

W sumie to dobrze, że coś się w mieście dzieje

Do Maks do>>30.11.2016 12:44

Wpadnij i zobacz. Z poprzednim psem miałem to samo jak strzelali to wyłazi z budy i obserwował.
Właśnie o psa trzeba zadbać od małego.

Maks do>> DO: znów...30.11.2016 10:06

Twój pies się nie boi petard. Nie wierzę!

Do: znów petardy...29.11.2016 21:10

Petardy legalnie mamy kilka razy w roku a psy i koty na co dzień. Wybieram petardy. Sam mam psa i jest przyjaźnie nastawiony do tego typu atrakcji.

Pokaż wszystkie opinie (24)