Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
29 listopada 2016

Miał przy sobie ponad 100 działek amfetaminy

 Miał przy sobie ponad 100 działek amfetaminy
fot. KMP Jastrzębie

Podczas kontroli drogowej policjanci znaleźli w samochodzie 25-letniego mężczyzny narkotyki. Jak się okazało był to amfetamina. Kierowca został zatrzymany i trafił do aresztu, grozi mu do 3 lat więzienia. 

We wtorek podczas nocnej służby mundurowi znaleźli w kontrolowanym samochodzie narkotyki. Policjanci już wcześniej mieli informację o tym, że podejrzany będzie przewoził nielegalne substancje. Ich informacje potwierdziły się całkowicie.

- W trakcie sprawdzania wnętrza pojazdu, policjanci znaleźli ukryte przy skrzyni biegów cztery foliowe woreczki z jasnym proszkiem. Tester wykazał, że zabezpieczona substancja to amfetamina, w ilości wystarczającej na zrobienie ponad 100 działek  - poinformowała Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Nocny pościg za mężczyzną z narkotykami Nocny pościg za mężczyzną z narkotykami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Zdrowy29.11.2016 21:20

Za to 3 lata, które tylko grozi ale nie konieczne dostanie, to za mało. Amfa to poważna sprawa. Bardzo szybko człowiek staje się byłym człowiekiem. Jest śmieciem. Ale żeby tylko on ... Jego rodzina cierpi z tego powodu, mając takie bydle w domu.