Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
EkoOkna
29 listopada 2016

Wróżby andrzejkowe w Explozji Tańca

Wróżby andrzejkowe w Explozji TańcaZobacz więcej zdjęć
fot. Explozja Tańca

Tradycji stało się zadość i  także Szkoła Tańca Explozja Tańca zorganizowała wieczór zabaw i wróżb andrzejkowych. W niedzielne popołudnie dzieciaki bawiły się do upadłego, a że przewidziano wiele atrakcji to nikomu się nie nudziło. 

- Zabawy były odpowiednie do wieku naszych dzieci. Chcieliśmy, aby beztrosko spędziły czas. Zgodnie z tradycją w okolicach andrzejek także w naszej szkole odbyła się specjalna impreza. Nie zabrakło wróżkowo-cygańskiego tańca oraz tradycyjnych wróżb. Sądząc po reakcjach dzieci, podobało się im - mówi Agnieszka Cichoń, właścicielka Szkoły Tańca Explozja Tańca.

Dzieci przyszły na zabawę w specjalnie przygotowanych kreacjach, nie zabrakło im pomysłowości. Zabawom i dokazywaniom nie było końca. Muzyka zachęcała każdego, aby ruszył do tańca. Ani się obejrzeli, a czas szybko minął.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces jastrzębskich tancerzy Sukces jastrzębskich tancerzy

Hala explodowała tańcem! Hala explodowała tańcem!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!