Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
30 listopada 2016

Oko w oko z pingwinem. Uczniowie odwiedzili Wrocław

Oko w oko z pingwinem. Uczniowie odwiedzili Wrocław
fot. ZS nr 10

Afrykarium, wrocławskie zabytki zlokalizowane w okolicy rynku, a także stoiska z pamiątkami – wszystko to zobaczyli uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 10, którzy wybrali się na wycieczkę do Wrocławia. Dzieciaki połączyły rozrywkę z nauką. 

- 17 listopada uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 10 im. ks. prof. J.Tischnera w ramach realizacji trzeciego zadania projektu Erasmus+ KA2 „Jesteśmy tacy sami-moje potrzeby, twoje oczekiwania. Zmiana wizerunku osoby niepełnosprawnej poprzez realizację programu innowacyjnego doskonalącego umiejętności społeczne, komunikacyjne i ekonomiczne” odbyli wycieczkę do Wrocławia - informuje ZSS nr 10.

Wyjazd poprzedzony był wieloetapowymi przygotowaniami, w ramach, których uczniowie podzieleni na grupy wykonywali zadania. Obejmowały one wybór celu wycieczki (przeprowadzono ankietę wśród uczniów), przygotowanie trasy zwiedzania oraz zadań do wykonania podczas kolejnych etapów wyprawy. Następny pakiet uczniowskich powinności dotyczył zebrania informacji o historii Wrocławia oraz jego najciekawszych zabytkach. Trzeci zbiór poleceń odnosił się do przygotowania dokumentacji wycieczki, wykonania kosztorysu i rozliczenia wydatków.  

Podsumowaniem wyjazdu będą artykuły przygotowane przez uczniów do szkolnej gazetki, notatka na Facebooku  oraz tekst na stronie szkoły.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Magistrat dostosowany dla niepełnosprawnych Magistrat dostosowany dla niepełnosprawnych

Dom Nauki i Rehabilitacji będzie przebudowany Dom Nauki i Rehabilitacji będzie przebudowany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość30.11.2016 14:06

A w jastrzębiu mało pingwinów?

ala 30.11.2016 10:08

Fajna wycieczka:)